Yükleniyor
Sanakin'in Prp Den Farkları

Sanakin'in Prp Den Farkları

  • Sanakin'in Prp Den Farkları
  • Sanakin Kullanımı Ve Kullanım Alanları
  • Sanakin Kullanımı Ve Kullanım Alanları

PRP (Platelet-Rich Plasma) ve Sanakin, hem vücutta doku iyileştirme hem de estetik amaçlar için kullanılan tedavi yöntemleridir. Ancak, her iki yöntem arasında bazı farklar vardır:

PRP, vücuttaki kendi kanınızın içinde bulunan trombositleri kullanır. Sanakin ise, dışarıdan hazırlanmış bir serumdur.PRP, genellikle yara iyileştirme, eklem rahatsızlıkları, saç dökülmesi, cilt rejuvenasyonu gibi amaçlar için kullanılır. Sanakin ise cildi besler ve yeniler, cildin elastikiyetini arttırır, cildin parlaklığını arttırır, cildin yoğunluğunu arttırır ve cildin rengini aydınlatır.

PRP tedavisi genellikle birkaç seans gerektirir. Sanakin ise tek seanslık bir tedavi olarak kullanılır.PRP tedavisi genellikle doktor tarafından yapılır. Sanakin ise estetik merkezlerinde veya spa merkezlerinde uygulanabilir.PRP tedavisi için bir kan örneği alınması gerekir. Sanakin tedavisi ise serum olarak uygulanır.

Sonuç olarak PRP ve Sanakin arasındaki farklar, kullanılan malzemeler, uygulama amaçları ve uygulama yerleri açısından ortaya çıkmaktadır. Hangi yöntem daha uygun olduğu, kişinin kişisel durumuna ve amacına göre değişebilir.

Sanakin Tedavisi, Tıbbi uzamanlar tarafından uygulanan bir tedavi sürecidir.
Sanakin tedavisi, akıllı plazma kullanımı yoluyla doku iyileşmesini ve yenilenmesini destekleyen modern bir yöntemdir. Bazı kişiler tarafından akıllı plazma tedavisi olarak da anılır. Diğer tedavilere göre zaman içinde ya da dokularda aniden önemli hasarlara neden olabilir. Akıllı plazma tedavisi, hastanın iyileşmesini ve hasarlı dokuların yenilenmesini hızlandırarak ortopedik sorunları tedavi etmek için kullanılabilir. 

Bu süreçte ticari sitokinlerin yerine hastanın kanından elde edilen anti- ve proinflamatuar sitokinler kullanılır. Bu uygulama ayrıca otolog anti-sitokin ve sitokin faktörleri kullanarak ticari sitokinlere olan ihtiyacı da atlar. Sanakin tedavileri başarılı sonuçlar verir ve herhangi bir yan etkiye neden olmaz. İnsanlar bu tedaviyi, dokuların uyum sağlama yeteneklerini harekete geçiren iyileştirme mekanizmalarına sahip olduğu için seçiyor. Her yıl on binlerce insan bu tedaviyi kullanıyor.

Yazılarımızın devamında "Sanakin tedavisi nasıl çalışır?", "Akıllı plazma tedavisi nasıl çalışır?", "Akıllı plazma tedavisinin avantajları nelerdir?" ve "Akıllı plazma tedavisi nasıl çalışır?" gibi soruları yanıtlayacağız. Faydaları nelerdir?" Ne" vb. Akıllı plazma tedavisi? ". İstanbul sanakin tedavisi hakkında daha fazla bilgi için iletişim kurabilirsiniz.

 

Sanakin Kullanımı Ve Kullanım Alanları


Sanakin tedavisi, hastanın kendi kanından elde edilen hücrelerin salgıladığı faktörler kullanılarak yapılan ve öncelikle vücudun iyileşme mekanizmalarını harekete geçiren son derece modern bir uygulamadır. Sanakin Terapisi tıbbın hemen her alanında başarıyla kullanılmaktadır. Ortopedi ve fizik tedavi alanlarında da sıklıkla tercih edilmektedir.

 

Sanakin Kullanımı Ve Kullanım Alanları

 

Sanakin, kasların, eklemlerin ve kemiklerin onarımı için gelişmiş bir terapidir. 

Sanakin tedavisi aşağıdaki ortopedik ve fizik tedavi ile ilgili durumlarda tercih edilebilir:

 

Kalça artrozu, kalça ekleminin kireçlenmesi.

Diz artrozu, diz ekleminin kireçlenmesi.

Omuz ekleminin iltihabı.

Ayak bileği, bilek ve parmak eklemlerinin kireçlenmesi.

Aşil tendon yaralanması ve Aşil tendon ağrısı.

Kas yırtılması

Tenisci dirseği.

 

Sanakin'in Yararları

 

Sanakin, cildi besleme, yenileme, elastikiyetini arttırma, parlaklığını arttırma, yoğunluğunu arttırma ve rengini aydınlatma amaçları için kullanılan bir tedavi yöntemidir. 

Aşağıdaki yararları sunar:

Cildi besler ve yeniler: Sanakin, cildi besleyen ve yenileyen özel bir serumdur. Cildi nemlendirir ve doğal collagen üretimini arttırır.

Cildin elastikiyetini arttırır: Sanakin, cildin elastikiyetini arttırmak için tasarlanmıştır. Cildin esnekliğini arttırarak, cildin daha genç görünmesini sağlar.

Cildin parlaklığını arttırır: Sanakin, cildin parlaklığını arttırmak için formüle edilmiştir. Cildin parlaklığını arttırarak, cildin daha canlı ve sağlıklı görünmesini sağlar.

Cildin yoğunluğunu arttırır: Sanakin, cildin yoğunluğunu arttırmak için formüle edilmiştir. Cildin yoğunluğunu arttırarak, cildin daha dolgun ve sağlıklı görünmesini sağlar.

Cildin rengini aydınlatır: Sanakin, cildin rengini aydınlatmak için formüle edilmiştir. Cildin rengini aydınlatarak, cildin daha pürüzsüz ve homojen görünmesini sağlar.

Hızlı sonuçlar: Sanakin, yalnızca bir seans gerektirerek hızlı sonuçlar verir. Cildinizdeki değişimler hemen görülebilir ve cildinizin görünümü daha sağlıklı ve gençleşmiş hale gelebilir.

Kolay uygulanabilir: Sanakin tedavisi genellikle estetik merkezlerinde veya spa merkezlerinde uygulanır ve cildinizin üst katmanlarına nüfuz eder. Bu nedenle, uygulama kolaydır ve sadece birkaç dakika sürer.

 


 

Bu makaleyi yazmış olan, İstanbul Sanakin Tedavileri Otolog Sitokin Zengin Serum (Acrs) için randevu oluşturun veya bu makale hakkında daha fazla bilgi edinin.
Sayfa içeriği sadece bilgilendirme amaçlıdır. Tanı ve tedavi için mutlaka hekiminize başvurunuz.
Bu Sağlık Rehberini Paylaşın
MAKALE YAZARI

İstanbul Sanakin Tedavileri Otolog Sitokin Zengin Serum (Acrs) Yazılarını İncele

Plastik ve Estetik Cerrahi Hizmetleri

Kategoriler
Devamını Göster
İçeriği Kısalt
İlgili Diğer Makaleler
Devamını Göster
İçeriği Kısalt