Yükleniyor
İmperial Hastanesi Trabzon

İmperial Hastanesi Trabzon

Hastane

Tümünü Gör
Gizle

Kemerkaya, İller Sk. 27-29, 61200 Ortahisar/Trabzon

Kuruma Kayıtlı 61 Doktor Var

Evde Sağlık Hizmetlerimiz

Hastane Doktorları/Uzmanları

İmperial Hastanesi Trabzon

 

20 Temmuz 2007 tarihinde açılarak hizmet vermeye başlayan Özel İmperial Hastanesi bölgemizdeki en kapsamlı ve büyük hastanelerden biridir. Seçkin hekim kadrosuyla hizmet veren hastanemiz, teknolojinin son imkanlarının kullanıldığı, alanında uzman hekimlerinin bilgi birikimi ve tecrübelerinden faydalandığı, tanı ve tedavi amaçlı teknik donanımını her geçen gün en düst düzeye taşımaktadır.
24 saat sağlık hizmeti sunan Özel İmperial hastanesi, her türlü cerrahi girişimin uygulanması için gerekli, son teknolojiye göre dizayn edilmiş her türlü donanıma sahip ameliyathanelerde, tecrübeli anestezi uzmanlarının eşliğinde bölgemizde kendinden söz ettirecek açık ve kapalı tüm cerrahi girişimlere başarılı bir şekilde imza atmaktadır.
Özel İmperial Hastanesi bilgi ve birikimlerini yakın ilgi ile birleştiren uzman doktorları, sağlık personelleri, hasta odaklı hizmet anlayışı, kalite politikası, ileri tıp teknolojisi ile donatılan tanı-tedavi üniteleri, konforlu hasta odaları ile sağlıkta güvenin adresidir.

Misyonumuz

 

Etik değerlere bağlı, hasta haklarına saygılı, tedavi edici uygulamalar yanında koruyucu sağlık çalışmalarını da kapsayan kaliteli ve ekonomik hizmetlerimizi din, dil, ırk ve cinsiyet ayrımı gözetmeksizin nitelikli ve uzman kadrolarımız ile sunmaktır.

Vizyonumuz

 

Çağdaş bir yönetim sistemi, tıbbı uygulamaları ve teknolojisi ile örnek gösterilen, toplumumuzun ve genel olarak bölgemizin beklentileri ile hastalarımızın tüm sağlık gereksinimlerini karşılayan ve bu özellikleri ile öncelikle tercih edilen lider bir sağlık kuruluşu ve referans merkezi olmaktır.

Değerlerimiz

 

Hasta merkeziyetçi yaklaşım: Tüm hasta ve hasta yakınlarımıza sıcak, kendilerini rahat hissedebilecekleri bir ortam oluşturma gayretindeyiz. Hasta haklarına saygılı: Herhangi bir ayrım gözetmeksizin tüm hastalarımıza eşit hizmet sunmaktayız. Hastalarımızla açık iletişim kurarak teşhis ve tedavi süreçlerinde söz sahibi olmaları sağlanmaktadır.

Çalışanlarımızın memnuniyeti: Çalışanlarımızın iş ve artı değer yaratmasının kurumumuzun gelişimi için öneminin farkındayız. Çalışanlarımızla ortak hedef ve değer oluşturarak gelişeceğimizin bilincindeyiz.

Sağlıkta kaliteyi ve gelişmeleri takip ediyoruz. Hizmet süreçlerimizde sadece sezgi, duygu ve deneyimlerimize değil sağlık ve kalitedeki gelişmeleri takip ederek kullanılmasına önem ve öncelik veriyoruz.

 

Kalite Politikamız 

 

Toplam kalite anlayışı doğrultusunda hastalarımızın beklenti ve memnuniyetine odaklı kalite bilinci daima önceliğimiz olacaktır.
Hataların insanlardan değil süreçlerden kaynaklandığının bilincinde olarak, sistemimizi sürekli gözden geçirme ve iyileştirme çalışmalarına önem ve öncelik vereceğiz.
Hastalarımızın, tedarikçilerimizin ve diğer müşterilerimizin önerilerini de dikkate alarak ve onların bize duydukları güveni hiçbir zaman sarsmadan dürüst, kaliteli ve ekonomik sağlık hizmeti sunacağız
Çalışanlarımızın değerli oldukları bilincinden hareket ile onları eğitimlerle destekleyecek ve sürekli iyileştirme süreçlerinde etkin kılacağız.
Çalışanlarımızın gurur duydukları çalışma ortamını sağlayacak ve başarılarını birlikte kutlamaya zaman ayıracağız.
Teknolojik yenilikleri, bilimsel ve yönetsel gelişmeleri sürekli takip ederek hastalarımızın hizmetine sunacağız.

Hastane Galerisi

Tarih

20-03-2023

İmperial Hastanesi

Doktor & Uzman Paylaşımları

Mesai Saatleri

doktor uzman

Hastane Henüz Mesai Saatlerini Oluşturmamış..

İmperial Hastanesi Trabzon Randevu Al

* Sitemiz üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene / danışmanlık ücret bilgisi için doktorunuza/uzmanınıza başvurunuz.

Bölüm Seçiniz
Adres

Kemerkaya, İller Sk. 27-29, 61200 Ortahisar/Trabzon

Doktor Seçiniz