Yükleniyor

Op. Dr. Yusuf Aşık

0.0
Yorum Sayısı0
Sağlık Rehberi4

Yusuf Aşık, Ortopedi ve Travmatoloji alanında hizmet vermektedir.Yusuf Aşık kimdir? Hangi hastanede, iletişim bilgileri ve hakkındaki yorumları okuyabilirsiniz. Yusuf Aşık için randevu alabilirisiniz.

Adresler ve Hizmetler

 • İmperial Hastanesi Trabzon
Açık Adres

Hizmetler
  Hizmetleri Genişlet
  Hizmetleri Kısalt
  Hastalıklar
   Hastalıkları Genişlet
   Hastalıkları Kısalt
   Sigortalar
    Sigortaları Genişlet
    Sigortaları Kısalt
    Kabul Edilen Yaş Grubu

    Konum

    Op. Dr. Yusuf Aşık

    1963 yılında Trabzon Çaykara’da doğdu. Trabzon Lisesi’nden 1980 yılında mezun oldu. Aynı yıl girdiği Atatürk ÜniversitesiTıp Fakültesi’nden 1986 yılında mezun oldu. Kütahya’da mecburi hizmetini yaptıktan sonra Trabzon Göğüs Hastalıkları Hastanesi’nde çalışarak 1994 yılında S.B. Ankara Hastanesi’nde Ortopedi ve Travmatoloji kliniğinde ihtisasa başladı. 1996 yılında artroplasti ve spinal cerrahiye başladı. 1998 yılında Ortopedi ve Travmatoloji uzmanı olarak Yavuz Selim Kemik Hastalıkları Hastanesi’nde göreve başladı. 2006 yılında Başhekimliğe atandı. 2010 yılında Yıldızlı Güven Hastanesi’nde kurucu başhekim olarak görev aldı. 2014 yılında Medicalpark olan hastaneden ayrılarak 01.06.2020 tarihinden itibaren Özel İmperial Hastanesi’nde çalışmaktadır.

    Sağlık Rehberi

    Galeri

    Op. Dr. Yusuf Aşık

    Op. Dr. Yusuf Aşık, henüz hiç galeri paylaşmamış..

    Yorumlar

    Op. Dr. Yusuf Aşık için bir yorum yazın

     Yorum Gönder ( İsminiz Gizli Kalacaktır )

     capt

     Ücretsiz Randevu Al

     * Sitemiz üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene / danışmanlık ücret bilgisi için doktorunuza/uzmanınıza başvurunuz.

     Adres

     Kemerkaya, İller Sk. 27-29, 61200 Ortahisar/Trabzon