Yükleniyor

Doç. Dr. Suat Terzi

0.0
Yorum Sayısı0
Sağlık Rehberi0

Uzm. Dr. Suat Terzi, Kulak Burun & Boğaz alanında hizmet vermektedir. Uzm. Dr. Suat Terzi kimdir? Hangi Hastanede, iletişim bilgileri ve hakkındaki yorumları okuyabilirsiniz. Uzm. Dr. Suat Terzi için randevu alabilirsiniz.

Adresler ve Hizmetler

 • İmperial Hastanesi Trabzon
Açık Adres

Hizmetler
  Hizmetleri Genişlet
  Hizmetleri Kısalt
  Hastalıklar
   Hastalıkları Genişlet
   Hastalıkları Kısalt
   Sigortalar
    Sigortaları Genişlet
    Sigortaları Kısalt
    Kabul Edilen Yaş Grubu

    Konum

    Doç. Dr. Suat Terzi

    İlk orta ve lise öğrenimini Samsun’da 1997 yılında tamamladı. Aynı yıl Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi’ni kazanıp 2003 yılında tıp doktoru olarak mezun oldu. Aynı yıl TUS sınavıyla İzmir Atatürk Eğitim Araştırma Hastanesinde Kulak Burun Boğaz ihtisasına başladı. 2008 yılında Kulak Burun Boğaz uzmanı olarak mezun oldu. 2009-2012 yıllarında Yozgat Sorgunda mecburi hizmetini tamamladı, 2012 yılında Rize Eğitim Araştırma Hastanesinde çalışmaya başladı, sırasıyla Yardımcı Doçent, Doktor Öğretim Üyesi olarak görev yaptı, 2015 yılında Kulak Burun Boğaz ve Baş Boyun Cerrahisi alanında ulusal ve uluslararası KBB Yeterlilik belgesi aldı, 2020 yılında Doçentlik ünvanı aldı, 2021 yılında Anablim dalı başkanlığına getirildi, Bu yıllar içerinde Kulak Burun Boğaz alanında her türlü fonksiyonel ve estetik burun cerrahisi, Endoskopik kulak cerrahisi, baş boyun tümörleri gibi üst düzeyde bir çok özellikli ameliyat yaptı. Uluslararası ve ulusal dergilerde 90’ın üzerinde yayın yaparak bu yayınlara 450’nin üzerinde atıf aldı, 14 h-endeksi ile bilimsel akademisyenlik seviyesini üst düzeye taşıdı. Kulak Burun Boğaz alanında birçok kongre ve semposyuma katılımcı ve konumacı olarak katıldı. Sağlık bakanlığı tarafından onaylı Akupunktur uygulama sertifikasını 2008 yılında Yıldırım Beyazıt Üniversitesinden aldı. Geleneksel Akupunktur uygulamalarını Kulak Burun Boğaz alanında modern batı tıbbı ile birleştirerek hastalarına uygulamaya başladı. Nisan 20222 tahihi itibari ile Trabzon Özel İmperial Hastanesinde çalışmaktadır. Özellikle Fonsiyonel ve estetk burun cerrahisi, endoskopik kulak cerrahisi, baş ve boyun kanser cerrahisi olmak tüm kulak burun boğaz hastalıkları ve cerrahileri ile uğraşmaktadır.

     

    Sağlık Rehberi

    Doç. Dr. Suat Terzi, henüz hiç paylaşım yapmamış..

    Galeri

    Doç. Dr. Suat Terzi

    Doç. Dr. Suat Terzi, henüz hiç galeri paylaşmamış..

    Yorumlar

    Doç. Dr. Suat Terzi için bir yorum yazın

     Yorum Gönder ( İsminiz Gizli Kalacaktır )

     capt

     Ücretsiz Randevu Al

     * Sitemiz üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene / danışmanlık ücret bilgisi için doktorunuza/uzmanınıza başvurunuz.

     Adres

     Kemerkaya Mah. Devlet Sahil Yolu İller sok. No: 21 Trabzon/TÜRKİYE