Yükleniyor
Dermotoloji Tedavisi - Otolog sitokin zengin serum (ACRS)

Dermotoloji Tedavisi - Otolog sitokin zengin serum (ACRS)

Yaşlanma karşıtı bu tedavi ile kırışıklıkların derinliği azaltılarak cildimiz gençleşerek daha genç, parlak bir görünüme kavuşabilir.

Sanakin Teknolojisi

İnsan vücudu kendini tamir etme ve yenileme yeteneğine sahiptir. Kanımızdaki hücrelerden elde edilen sitokinler (büyüme faktörleri ve interlökinler) cilt yenilenmesinde oldukça etkilidir.

Yenilikçi teknoloji SANAKIN sayesinde kendi kanımız kullanılarak elde edilen, hücre yenilenmesini hızlandıran doğal yenilenme ve aktivasyon sürecini destekleyen, interlökinler ve büyüme faktörlerinden oluşan AKILLI PLAZMA adlı yenileyici bir serumdur.

Sanakin Tedavisinin Cildimize Faydaları

AKILLI PLAZMA SANAKIN Hiçbir katkı maddesi içermeyen biyolojik ve otolog maddelere dayalı arıtma. Vücudun kendi doğal serumu aktif olarak hücre yenilenmesini uyarır ve cilt hücrelerimizi kollajeni yenilemeye teşvik eder.

Yaşlanma karşıtı bu tedavi ile kırışıklıkların derinliği azaltılarak cildimiz gençleşerek daha genç, parlak bir görünüme kavuşabilir. Diğer tüm ameliyatsız cilt gençleştirme tedavileri (Scarlet Endolift lazer ağ, ulterapi, Thermage, ikonik bakım, Bebek yüz lazeri vb.) ile kombine edildiğinde işlemin etkinliği daha da artmaktadır.

15 gün aralıklarla 3-5 kez küçük bir iğne ile istenilen bölgeye enjekte edilir.

SANAKIN, PRP gibi kendi kanımız kullanılmasına rağmen bir PRP yöntemi değildir.

PRP ayrıca saç ve cilt yenilenmesi ile ilgisi olmayan çok sayıda hücresel bileşen içerir. Ancak SANAKIN AKILLI PLAZMA'da kan özel bir Sanakin kitine konur ve ardından özel bir inkübatörde 37 derecede 3 saat bekletilir. Bu 3 saatlik bekleme süresinde beyaz kan hücrelerimiz sitokinler ve büyüme faktörleri üretir ve onaylı bir faktör kiti ile yapılan PRP'den yaklaşık 6 kat daha fazla otolog büyüme faktörü alır. Artı, gereksiz hücre kalıntısı içermez.Ayrıca içinde gereksiz hücresel artıklar bulunmaz.Sadece saç yada cildi yenileyici ve onarıcı süreci başlatacak büyüme faktörleri içerir.

Kısaca SANAKIN (otolog antiaging serum); Vücudumuzun doğal proteinlerinden elde edilen yaşlanma karşıtı cilt bakımıdır. Bu konsantre cilt bakımı, cildi yenileyerek ve yeni kolajen sentezini uyararak kırışıklıkların derinliğini azaltır.

KULLANIM ALANLARI
  • Cilt gençleştirme
  • Saç dökülmesi
  • Kırışıklık tedavisi
  • Mukoza kırıkları
  • Yara tedavisi
  • Nörodermatit
  • Akne
WhatsApp'tan Ulaş