Yükleniyor
Ağız ve Diş Sağlığı Tedavisi - Otolog sitokin zengin serum (ACRS)

Ağız ve Diş Sağlığı Tedavisi - Otolog sitokin zengin serum (ACRS)

Otolog sitokin zengin serum (ACRS), anti-inflamatuar moleküller içerir ve bu nedenle ağız ve diş etlerinde meydana gelen iltihabı azaltabilir.

Sanakin Teknolojisi

SANAKIN teknolojisi kullanılarak elde edilen otolog sitokinden zengin serum (ACRS) doğrudan iltihaplı bölgeye enjekte edilir. ACRS, enflamasyonu hızlı bir şekilde iyileştirmek için gerekli olan otoimmün proteinleri ve anti-inflamatuar moleküllerin yanı sıra hasarlı dokuyu onarmak için gerekli rejeneratif molekülleri içerir.

Sanakin® tekniği, dişlerin ve çenelerin tedavisinde tamamen otolog ve biyolojik bir yaklaşıma izin vermesi bakımından diğer tedavi biçimlerine kıyasla benzersizdir.

SANAKIN® teknolojisi, hastanın kendi kanından antiinflamatuar ve rejeneratif serum elde edilmesiyle gerçekleştirilir. Elde edilen bu otolog serum rejenerasyon sürecinde önemli olan pozitif interlökinler ve büyüme faktörleri içerir.

Sanakin Tedavisinin Ağız ve Diş Sağlığına Faydaları

Sanakin tedavisinin ağız ve diş sağlığı üzerindeki faydaları şunlar olabilir:

  • İltihabın azaltılması: Otolog sitokin zengin serum (ACRS), anti-inflamatuar moleküller içerir ve bu nedenle ağız ve diş etlerinde meydana gelen iltihabı azaltabilir. Bu, ağrının azaltılmasına yardımcı olur ve iltihap nedeniyle oluşabilecek diş kaybını önler.
  • Doğal rejenerasyon: ACRS, yaralı dokunun tamirini sağlamaya yardımcı olan rejeneratif moleküller içerir. Bu, diş ve çene kemiğinin doğal olarak iyileşmesine yardımcı olabilir.
  • Ağrı azaltımı: Otolog sitokin zengin serum tedavisinin ağrı azaltıcı etkisi de vardır ve bu nedenle diş ağrılarını azaltmaya yardımcı olabilir.
  • Özgün ve doğal yöntem: Sanakin teknolojisi, hastanın kendi kanından elde edilen bir serum kullanılarak gerçekleştirilir ve bu nedenle tamamen doğal ve özgün bir yöntemdir.
  • Yüksek etkinlik: Sanakin teknolojisi kullanılarak elde edilen ACRS, inflamatuar süreçleri azaltırken aynı zamanda dokuların rejenerasyonunu da hızlandırabilir ve bu nedenle diş sağlığı için etkin bir tedavi seçeneği olabilir.
WhatsApp'tan Ulaş