Yükleniyor
Özel Ordu Umut Hastanesi

Özel Ordu Umut Hastanesi

Hastane

Tümünü Gör
Gizle

Şahincili Mahallesi, Zübeyde Hanım Cd. No:218, 52200 Merkez/Ordu

Kuruma Kayıtlı 1 Doktor Var

Evde Sağlık Hizmetlerimiz

Hastane Doktorları/Uzmanları

Özel Ordu Umut Hastanesi

Hakkımızda

Ordu’nun ilk özel hastanesi olarak 2006 yılında açılan Özel Ordu Umut Hastanemiz  hizmette 16 yılı geride bıraktı. Geçen süre zarfında hekim kadromuzu ve yardımcı sağlık personeli kadromuzu güçlendirerek arttırken güncel sağlık teknojilerini bölge halkının hizmetine sunmayı başardık.

Mevcutla yetinmeyip hep en iyiye ulaşmayı hedef edinen idealist bir kadro ve hastalarımıza en iyi hizmeti nasıl verebilirim hassasiyeti taşıyan duyarlı bir ekiple yolumuza devam ediyoruz.

Güvenilirliğin temel prensip olduğu sağlık alanında, her bireyin ihtiyacı olan nitelikli sağlık hizmetini; deneyimli ekibimiz ve güncel teknolojik donanımımız ile sunuyoruz.
Hafta içi 08:15 - 17:45 ve cumartesi günleri 08:15 ve 14:00 saatlerinde poliklinik hizmeti veren hastanemizde acil servisimiz yedi gün 24 saat hizmet vermektedir gerekli durumlarda uzman doktorlarımız hazır bulunmaktadırlar.

Hastanemizin yataklı ünitelerinde;
62 yataklı normal servis, 10 yataklı genel yoğun bakım ünitesi, 10 yataklı 2. basamak yoğun bakım ünitesi, 4 yataklı koroner yoğun bakım servisi, 4 kuvözlü yeni doğan servisi, 3 ameliyathane ve doğumhane bulunmaktadır.

Hizmet verdiğimiz klinik branşlar;
Anesteziyoloji ve Reanimasyon,Ağız ve Diş Sağlığı,Uzman Klinik Psikolog ,Beslenme ve Diyetetik, Göz, Kulak Burun Boğaz, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Kardiyoloji, Nöroloji, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Genel Cerrahi, Beyin Cerrahi, Üroloji, Dahiliye (İç Hastalıkları) , Göğüs Hastalıkları, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Ortopedi, Cildiye, Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi,Psikiyati , Enfeksiyon Hastalıkları'dır.
Tam teşekküllü tam otomatik cihazlarla donatılmış biyokimya ve mikrobiyoloji laboratuarları hastanemiz bünyesinde mevcuttur.

Hastanemiz radyoloji ünitesinde MR, Spiral tomografi ve 4 boyutlu Ultrasonografi,Mamografi, Kemik Dansitometri cihazları bulunmaktadır, Endoskopi ve Taş kırma üniteleri de hastanemizde bulunmaktadır.

 

Hastane Galerisi

doktor uzman

Hastane Henüz Bir Galeri Oluşturmamış..

Doktor & Uzman Paylaşımları

Mesai Saatleri

doktor uzman

Hastane Henüz Mesai Saatlerini Oluşturmamış..

Özel Ordu Umut Hastanesi Randevu Al

* Sitemiz üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene / danışmanlık ücret bilgisi için doktorunuza/uzmanınıza başvurunuz.

Bölüm Seçiniz
Adres

Şahincili Mahallesi, Zübeyde Hanım Cd. No:218, 52200 Merkez/Ordu

Doktor Seçiniz