Yükleniyor

Op. Dr. Serdar Günday

0.0
Yorum Sayısı0
Sağlık Rehberi0

Op.Dr. Serdar Günday, Ortopedi ve Travmatoloji alanında hizmet vermektedir. Op.Dr. Serdar Günday kimdir? Hangi Hastanede, iletişim bilgileri ve hakkındaki yorumları okuyabilirsiniz. Dr. Serdar Günday için randevu alabilirsiniz.

Adresler ve Hizmetler

 • Özel Ordu Umut Hastanesi
Açık Adres

Hizmetler
  Hizmetleri Genişlet
  Hizmetleri Kısalt
  Hastalıklar
   Hastalıkları Genişlet
   Hastalıkları Kısalt
   Sigortalar
    Sigortaları Genişlet
    Sigortaları Kısalt
    Kabul Edilen Yaş Grubu

    Konum

    Op. Dr. Serdar Günday

    Özgeçmiş: 1980 yılında Samsun'da doğdum. Orta ve lise eğitimimi, müfredatı İngilizce olan Samsun Anadolu Lisesi'nde tamamladım. İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi'nden 2004 yılında tıp doktoru olarak mezun oldum. 2010 yılında İstanbul Haydapaşa Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde uzmanlık eğitimimi tamamlayarak göreve başladım.
    İlk görev yerim olan Gölköy Devlet Hastanesi'nde Ortopedi ve Travmatoloji Kliniği'ni kurdum. Burada çalıştığım süre içerisinde Kaymakam tarafından Başarı Belgesi ile onurlandırıldım. Ardından, önce İsviçre Basel Üniversitesi'nde, ardından Hollanda'da SintMarteensKliniek hastanelerinde ayak ve ayak bileği cerrahisi üzerine Fellowship eğitimlerine katıldım.
    Ayak ve ayak bileği cerrahisi, omuz cerrahisi ve omurga kursları başta olmak üzere birçok kurs ve kongreye katıldım. 1 yıl başka bir Özel Hastanede çalıştıktan sonra 2014 yılından itibaren Özel Ordu Umut Hastanesinde görev yapmaktayım.

    Sağlık Rehberi

    Op. Dr. Serdar Günday, henüz hiç paylaşım yapmamış..

    Galeri

    Op. Dr. Serdar Günday

    Op. Dr. Serdar Günday, henüz hiç galeri paylaşmamış..

    Yorumlar

    Op. Dr. Serdar Günday için bir yorum yazın

     Yorum Gönder ( İsminiz Gizli Kalacaktır )

     capt

     Ücretsiz Randevu Al

     * Sitemiz üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene / danışmanlık ücret bilgisi için doktorunuza/uzmanınıza başvurunuz.

     Adres

     Şahincili Mahallesi, Zübeyde Hanım Cd. No:218, 52200 Merkez/Ordu