Yükleniyor

Uzm. Kl. Psk. Zeynep Urş

0.0
Yorum Sayısı0
Sağlık Rehberi0

Uzm. Kl. Psk. Zeynep Urş, Psikoloji alanında hizmet vermektedir. Uzm. Kl. Psk. Zeynep Urş kimdir? Hangi Hastanede, iletişim bilgileri ve hakkındaki yorumları okuyabilirsiniz. Uzm. Kl. Psk. Zeynep Urş için randevu alabilirsiniz.

Uzm. Kl. Psk. Zeynep Urş

Uzm. Klinik Psikolog & Psikoterapist Saint-Benoit Fransız Lisesi’nden mezun olduktan sonra, Strasbourg Üniversitesi Psikoloji bölümünde başladığı lisans eğitimini İstanbul Bilgi Üniversitesi’nde tamamlamıştır. Uzmanlık eğitimine Acıbadem Üniversitesi Klinik Psikoloji Yüksek Lisans Programında başlamış ve tez çalışmasında Afektif Sinirbilim kişilik özellikleri ile psikolojik belirtiler arasında zihinselleştirmenin aracı rolünü incelemiştir. Lisans ve yüksek lisans eğitimleri süresince Erenköy ve Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanelerinde ve özel kliniklerde staj yapmış, çeşitli derneklerde psikososyal çalışmalar yürütmüştür. Türk Psikologlar Derneği üyesidir. Temel Varoluşçu Analiz Eğitimi programındadır. Psikodinamik ve varoluşçu psikoterapi çalışmalarını sürdürmekte, nöropsikanaliz ile ilgilenmektedir.

Sağlık Rehberi

Uzm. Kl. Psk. Zeynep Urş, henüz hiç paylaşım yapmamış..

Galeri

Uzm. Kl. Psk. Zeynep Urş

Uzm. Kl. Psk. Zeynep Urş, henüz hiç galeri paylaşmamış..

Yorumlar

Uzm. Kl. Psk. Zeynep Urş için bir yorum yazın

  Yorum Gönder ( İsminiz Gizli Kalacaktır )

  capt

  Ücretsiz Randevu Al

  * Sitemiz üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene / danışmanlık ücret bilgisi için doktorunuza/uzmanınıza başvurunuz.

  doktor uzman

  Henüz Bir Randevu Takvimi Oluşturulmamış.