Yükleniyor

Uzm. Kl. Psk. Zeynep Begüm Aydın

0.0
Yorum Sayısı0
Sağlık Rehberi0

Uzm. Kl. Psk. Zeynep Begüm Aydın, Psikoloji alanında hizmet vermektedir. Uzm. Kl. Psk. Zeynep Begüm Aydın kimdir? Hangi Hastanede, iletişim bilgileri ve hakkındaki yorumları okuyabilirsiniz. Uzm. Kl. Psk. Zeynep Begüm Aydın için randevu alabilirsiniz.

Adresler ve Hizmetler

 • Uzm. Kl. Psk. Zeynep Begüm Aydın
Açık Adres

Hizmetler
  Hizmetleri Genişlet
  Hizmetleri Kısalt
  Hastalıklar
   Hastalıkları Genişlet
   Hastalıkları Kısalt
   Sigortalar
    Sigortaları Genişlet
    Sigortaları Kısalt
    Kabul Edilen Yaş Grubu

    Konum

    Uzm. Kl. Psk. Zeynep Begüm Aydın

    14.12.1992 yılında İstanbul’da doğdu. 2015 yılında İstanbul Şehir Üniversitesi Psikoloji bölümünden mezun oldu. Klinik Psikoloji uzmanlığını Üsküdar Üniversitesinde “Suriyeli Bireylerin Psikolojik Dayanıklılık Düzeylerinin Algılanan Sosyal Destek ve Başa Çıkma Stilleri Açısından İncelenmesi” konulu yüksek lisans tezi ile aldı. Yüksek lisans eğitimi sırasında bilişsel davranışçı terapi eğitimini Doç.Dr. Ahmet Emre SARGIN, süpervizyon sürecini ise Uzm. Psk. Elif KANDAZ rehberliğinde tamamladı. 2016-2020 yılları arasında Türk Kızılay’da psikolog olarak görev yaptı. Kızılaydaki görevi sırasında sağlık ve psikososyal destek programı bünyesinde birçok yerel ve göçmen bireye yönelik psikoterapi, danışmanlık, grup terapisi ve psikoeğitim gibi farklı konularda hizmet sundu. Farklı kurum ve kuruluşlarda, personellerin iyilik hallerini güçlendirme amacıyla takım çalışması, motivasyon, işte stres yönetimi, iletişim becerileri gibi konularda seminer ve eğitimler verdi. Yine aynı kurumda sosyal uyum programı kapsamında, yerel ve göçmen halkın bir arada yaşama kültürünü geliştirecek farklı program ve atölyeleri koordine etti. 2021 Ocak ayı itibariyle kendi kurduğu danışmanlık merkezinde bireysel terapi, eğitim ve seminer faaliyetlerini sürdürmektedir. Terapi ve danışmanlık faaliyetlerinde bilişsel davranışçı terapi, çözüm odaklı terapi ve EMDR terapi yaklaşımlarına ağırlık vermektedir.

    Sağlık Rehberi

    Uzm. Kl. Psk. Zeynep Begüm Aydın, henüz hiç paylaşım yapmamış..

    Galeri

    Uzm. Kl. Psk. Zeynep Begüm Aydın

    Uzm. Kl. Psk. Zeynep Begüm Aydın, henüz hiç galeri paylaşmamış..

    Yorumlar

    Uzm. Kl. Psk. Zeynep Begüm Aydın için bir yorum yazın

     Yorum Gönder ( İsminiz Gizli Kalacaktır )

     capt

     Ücretsiz Randevu Al

     * Sitemiz üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene / danışmanlık ücret bilgisi için doktorunuza/uzmanınıza başvurunuz.

     Adres

     Nişanca Mh. Kızıl Değirmen Sk. No:3, İstanbul