Yükleniyor

Psk. Yasemin Dincer

0.0
Yorum Sayısı0
Sağlık Rehberi0

Psk. Yasemin Dincer, Psikoloji alanında hizmet vermektedir. Psk. Yasemin Dincer kimdir? Hangi Hastanede, iletişim bilgileri ve hakkındaki yorumları okuyabilirsiniz. Psk. Yasemin Dincer için randevu alabilirsiniz.

Adresler ve Hizmetler

 • Canlı Danışmanlık
Açık Adres

Hizmetler
  Hizmetleri Genişlet
  Hizmetleri Kısalt
  Hastalıklar
   Hastalıkları Genişlet
   Hastalıkları Kısalt
   Sigortalar
    Sigortaları Genişlet
    Sigortaları Kısalt
    Kabul Edilen Yaş Grubu

    Konum

    Psk. Yasemin Dincer

    Psk. Yasemin Dincer Uşak'ta hizmet vermektedir. - Doğu Akdeniz Üniversitesi İngilizce Psikoloji bölümü mezunudur. Mezun olduktan sonra, bir süre çocuklar ve ailelerle çalışmalarını yürüten Yasemin Dincer, anaokulları ve özel eğitim merkezlerin de çalışmıştır. Özel eğitim gören çocukların aileleriyle “Sosyal etkileşim ve Paylaşım Grupları" oluşturarak ailelerin karşılaştıkları sorunlarla ilgili çalışmalar yapmaktadır. Dikkat Eksikliği ve Hiperaktivite Bozukluğu, Gelişim Geriliği, Gecikmiş Konuşma, Disleksi, Otizm tanı gruplarında çalışmalar yapmaktadır. Ayrıca sınav kaygısı, sosyal fobi yaşayan ergenlere yönelik saha çalışması yapmaktadır. Dikkat, hafıza, algılama, bellek gibi işlevleri ölçen Nöropsikolojik Testleri uygulama alanında yetkindir. Yetişkinler için uygulanan MMPI-Çok Yönlü Kişilik Envanteri. Çocuk değerlendirmede kullanılan;WISC-R Zeka Testi, Stanford Binet Zeka Testi, Bender Gestalt Görsel Motor Algı Testi, CAT-Çocuklar için Tematik Algı Testi, Goodenough Harris Bir İnsan Çiz Testi, Catell 2A Zeka Testi, Metropolitan Okul Olgunluğu Testi, AGTE- Ankara Gelişimsel Tarama Envanteri, Gessel Gelişim Figürleri, Peabody Resim-Kelime Birleştirme Testi, Louissa Duss Psikanalitik Hikayeler Testi, Frostig Görsel Algı ve Dikkat Testi, Koppit Bir İnsan Çiz Testi, Porteus Labirenti, Benton Görsel Algı ve İdrak Testi, CAT, Okula Hazırlık Testi, Gesell Zeka Testi, Frankfurter Dikkat Testi, D2 Dikkat Testi, Burdon Dikkkat Testi ve Benton Görsel Bellek Testleri’ni çocuklarla yaptığı seanslarda uygulamaktadır. Psikolog Yasemin Dincer'in uyguladığı test ve envanterler: - MMPI-Çok Yönlü Kişilik Testi - WISC-R Zeka Testi - Aile Danışmanlığı - Standfort Binet - Yaşam Koçluğu - Öğrenci Koçluğu - Hipnoterapi - AGTE( Ankara gelişim tarama envanteri) - Metropolitan Okul Olgunluğu testi - Bender Gestalt Motor Algılama Testi - Sınav Kaygısı Ölçeği - Frostig Görsel Algı ve Dikkat Testi - Koppit Bir İnsan Çiz Testi - Porteus Labirenti - Benton Görsel Algı ve İdrak Testi - CAT - Okula Hazırlık Testi - Gesell Zeka Testi - Louisa Duss Hikaye Tamamlama Testi - Peabody Alıcı Dil Testi - Frankfurter Dikkat Testi - D2 Dikkat Testi - Burdon Dikkkat Testi - Bier Cümle Tamamlama - Disleksi - Oyun Terapisi - Masal Terapisi - Objektif Testler - Montessori - Akıl Zeka Oyunları - Nörolinguistik programlama (NLP)

    Sağlık Rehberi

    Psk. Yasemin Dincer, henüz hiç paylaşım yapmamış..

    Galeri

    Psk. Yasemin Dincer

    Psk. Yasemin Dincer, henüz hiç galeri paylaşmamış..

    Yorumlar

    Psk. Yasemin Dincer için bir yorum yazın

     Yorum Gönder ( İsminiz Gizli Kalacaktır )

     capt

     Ücretsiz Randevu Al

     * Sitemiz üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene / danışmanlık ücret bilgisi için doktorunuza/uzmanınıza başvurunuz.

     Adres

     Uşak Merkez, Uşak Merkez, Uşak