Yükleniyor

Psk. Tilbe Höngül

0.0
Yorum Sayısı0
Sağlık Rehberi0

Psk. Tilbe Höngül, Psikoloji alanında hizmet vermektedir. Psk. Tilbe Höngül kimdir? Hangi Hastanede, iletişim bilgileri ve hakkındaki yorumları okuyabilirsiniz. Psk. Tilbe Höngül için randevu alabilirsiniz.

Adresler ve Hizmetler

 • Yakamoz Psikoloji
Açık Adres

Hizmetler
  Hizmetleri Genişlet
  Hizmetleri Kısalt
  Hastalıklar
   Hastalıkları Genişlet
   Hastalıkları Kısalt
   Sigortalar
    Sigortaları Genişlet
    Sigortaları Kısalt
    Kabul Edilen Yaş Grubu

    Konum

    Psk. Tilbe Höngül

    Psikoloji lisans derecesini Orta Doğu Teknik Üniversitesi KKK Sosyal Bilimler Programı’ nda onur derecesi ile tamamlayan Höngül, lisans eğitimi boyunca Orta Doğu Teknik Üniversitesi Psikoloji Topluluğu’nda aktif görevler almış ve 2019 Bahar Dönemi’nde Orta Doğu Teknik Üniversitesi KKK şeref listesine girmiştir. Stajyerlik dönemini İzmir Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Nöroloji Anabilim Dalı Klinik Nöropsikoloji Birimi’ nde Prof.Dr. Emre Kumral ve Prof. Dr. Dilek Evyapan önderliğinde uzun yıllar Çocuk ve Ergen Psikiyatrisi ve Madde Bağımlılığı alanlarında uzmanlaşmış psikologlardan oluşan çok fonksiyonlu bir ekip ile beraber çalışarak tamamlamıştır. Ruh sağlığı alanında hizmet vermenin ön koşulunun daima süregelen önce kişisel ve bununla beraber mesleki bir gelişim yolcuğu olduğunu düşünen Tilbe Höngül, farkındalığın, her türlü iyi oluşun kilit noktası olduğu anlayışı ile, terapilerinde hakim olduğu; Deneyimsel Oyun Terapisi (Experiental Play Therapy- Carol& Byron Norton) , Çocuk ve Ergenlerde Bilişsel Davranışçı Terapi (BDPD Dernek, Doç.Dr. Vahdet Görmez), Kognitif ve Davranış Terapisi (KDTD, Prof. Dr. Mehmet Zihni Sungur ) ekollerini düzenli pratikleri sayesinde bir terapist olarak kendisinde vücut bulan Mindfulness (Bilinçli Farkındalık) tavırları ile çalışmaktadır. Ortaöğretim ve Lise öğrencileri ile Okul ve Sınav Başarısında Dikkat, Odaklanma ve Sınav Kaygısına yönelik bireysel ve grup çalışmaları sürdürmekte, danışmanlık verdiği özel kurumlarda; öğretmenlere, ebeveynlere ve öğrencilere yönelik çeşitli seminerler ve eğitimler düzenlemeye devam etmektedir. Yanı sıra, ailelere; çocuğa sınır koymak, çocukların sorumluluk alma ve problem çözme becerilerini geliştirmek, ekran, uyku, yemek problemleri ve takibi; çocuklarda öfke kontrolü, zorbalık, kardeşler arası çatışmalar, ve çocuklara duygu regülasyon becerileri kazandırma adına Pozitif Disiplin çerçevesinde nasıl yaklaşımlar uygulayabilecekleri konusunda eğitim ve danışmanlık vermeye devam etmektedir.

    Sağlık Rehberi

    Psk. Tilbe Höngül, henüz hiç paylaşım yapmamış..

    Galeri

    Psk. Tilbe Höngül

    Psk. Tilbe Höngül, henüz hiç galeri paylaşmamış..

    Yorumlar

    Psk. Tilbe Höngül için bir yorum yazın

     Yorum Gönder ( İsminiz Gizli Kalacaktır )

     capt

     Ücretsiz Randevu Al

     * Sitemiz üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene / danışmanlık ücret bilgisi için doktorunuza/uzmanınıza başvurunuz.

     Adres

     Laleli mah. 5201. Sk. No:8/A, Yunusemre/Manisa, Manisa