Yükleniyor

Psk. Sümeyye Uysal Konukçu

0.0
Yorum Sayısı0
Sağlık Rehberi0

Psk. Sümeyye Uysal Konukçu, Psikoloji alanında hizmet vermektedir. Psk. Sümeyye Uysal Konukçu kimdir? Hangi Hastanede, iletişim bilgileri ve hakkındaki yorumları okuyabilirsiniz. Psk. Sümeyye Uysal Konukçu için randevu alabilirsiniz.

Adresler ve Hizmetler

 • Psikolog - Aile Danışmanı Sümeyye Uysal Konukçu
Açık Adres

Hizmetler
  Hizmetleri Genişlet
  Hizmetleri Kısalt
  Hastalıklar
   Hastalıkları Genişlet
   Hastalıkları Kısalt
   Sigortalar
    Sigortaları Genişlet
    Sigortaları Kısalt
    Kabul Edilen Yaş Grubu

    Konum

    Psk. Sümeyye Uysal Konukçu

    Psikolog Sümeyye Uysal Konukçu, İstanbul Gelişim Üniversitesi İngilizce Psikoloji bölümünden 2020 yılında mezun olmuştur. Lisans eğitim hayatında sürekli olarak düzenlenen seminer ve eğitimlere katılarak kendini geliştirmiş ve geliştirmeye de devam etmektedir. Bilişsel davranışçı terapi, aile danışmanlığı, oyun terapisi, çocuk resimleri analizi eğitimleri almıştır. Minesota çok yönlü kişilik envanteri, çocuk değerlendirme ve dikkat testleri uygulamaktadır. Online veya yüz yüze olmak üzere ofisinde aktif olarak hizmet vermektedir. Kaygı bozuklukları, panik atak, depresyon, obsesif-kompulsif bozukluk, sosyal fobi, duygudurum bozuklukları çalıştığı başlıca konular olmak üzere; eğitim danışmanlığı hizmeti de vermektedir. Aile, çocuk, ergen ve yetişkin danışmanlık hizmeti vermeye devam etmektedir. Psikolog mesleğinin yanında hobi olarak çeşitli öykü, roman benzeri yazılar yazmaktadır. Lisans eğitimi süresince psikoloji öğrenci topluluğunda aktif olarak rol almış ve psikoloji topluluğu web sitesinde yazıları yayınlanmıştır. Son olarak yazdığı ilk roman olan “Adım Sonbahar” isimli kitabı basım aşamasındadır.

    Sağlık Rehberi

    Psk. Sümeyye Uysal Konukçu, henüz hiç paylaşım yapmamış..

    Galeri

    Psk. Sümeyye Uysal Konukçu

    Psk. Sümeyye Uysal Konukçu, henüz hiç galeri paylaşmamış..

    Yorumlar

    Psk. Sümeyye Uysal Konukçu için bir yorum yazın

     Yorum Gönder ( İsminiz Gizli Kalacaktır )

     capt

     Ücretsiz Randevu Al

     * Sitemiz üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene / danışmanlık ücret bilgisi için doktorunuza/uzmanınıza başvurunuz.

     Adres

     Bahariye Mahallesi Bahriye Üçok Bulvarı No:4 Kat: 1, Karşıyaka, İzmir