Yükleniyor

Dyt. Simay Duvan

0.0
Yorum Sayısı0
Sağlık Rehberi0

Dyt. Simay Duvan, Diyetisyen alanında hizmet vermektedir. Dyt. Simay Duvan kimdir? Hangi Hastanede, iletişim bilgileri ve hakkındaki yorumları okuyabilirsiniz. Dyt. Simay Duvan için randevu alabilirsiniz.

Adresler ve Hizmetler

 • Nef 22 Ataköy
 • Akasya Acıbadem Klinik
Açık Adres

Hizmetler
  Hizmetleri Genişlet
  Hizmetleri Kısalt
  Hastalıklar
   Hastalıkları Genişlet
   Hastalıkları Kısalt
   Sigortalar
    Sigortaları Genişlet
    Sigortaları Kısalt
    Kabul Edilen Yaş Grubu

    Konum

    Dyt. Simay Duvan

    Kırklareli Fen Lisesinden mezun olduktan sonra yüksek öğrenimimi Marmara Üniversitesinde 3,40 ortalama ile onur öğrencisi olarak tamamladım ve Marmara Üniversitesi beslenme ve diyetetik bölümünden mezun oldum.Mezuniyetimin ardından ara vermeden İstanbul Göztepe Medicalpark Hastanesinde çalışma hayatına ilk adımımı attım.Bu süreçte çeşitli TV programlarında konuk diyetisyen olarak yer aldım.(TV8/ Life Style Programı, Business Chanell) Danışan kitlemin giderek genişlemesi ve aldığımız güzel dönütlerden destek alarak yeni bir adım atıp Akasya Avm Kent Kule'de ilk ofisimi açtım.Yoğun talep üzerine Avrupa yakasında da bir şube ihtiyacımız oluştu ve siz danışanlarımıza daha iyi hizmet verebilmek adına ikinci ofisimi de Ataköy Nef22'de açtım.Şuan İstanbulun hem Avrupa hem Anadolu yakasında hizmet veriyor, aynı zamanda online diyet hizmetimizle yurt içi ve yurt dışı danışanlarımızla çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyoruz.Sağlıklı beslenme, kilo alma, kilo verme, gebelik dönemi, gebelik sonrası, tıbbi hastalık tedavisi, ergenlik dönemi, çocukluk dönemi, sporcu beslenmesi gibi pekçok alanda hizmet vererek siz danışanlarımın hayatına güzel dokunuşlar yapabildiğim için gurur ve mutluluk duyuyorum.

    Sağlık Rehberi

    Dyt. Simay Duvan, henüz hiç paylaşım yapmamış..

    Galeri

    Dyt. Simay Duvan

    Dyt. Simay Duvan, henüz hiç galeri paylaşmamış..

    Yorumlar

    Dyt. Simay Duvan için bir yorum yazın

     Yorum Gönder ( İsminiz Gizli Kalacaktır )

     capt

     Ücretsiz Randevu Al

     * Sitemiz üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene / danışmanlık ücret bilgisi için doktorunuza/uzmanınıza başvurunuz.

     Adres

     Nef 22 Ataköy A Blok Kat 9 Daire 134 Ataköy, Bakırköy, İstanbul