Yükleniyor

Uzm. Dr. Saliha Gümüş

0.0
Yorum Sayısı0
Sağlık Rehberi0

Uzm. Dr. Saliha Gümüş, Psikiyatri alanında hizmet vermektedir. Uzm. Dr. Saliha Gümüş kimdir? Hangi Hastanede, iletişim bilgileri ve hakkındaki yorumları okuyabilirsiniz. Uzm. Dr. Saliha Gümüş için randevu alabilirsiniz.

Adresler ve Hizmetler

  Açık Adres

  Hizmetler
   Hastalıklar
    Sigortalar
     Kabul Edilen Yaş Grubu

     Konum

     Sağlık Rehberi

     Uzm. Dr. Saliha Gümüş, henüz hiç paylaşım yapmamış..

     Galeri

     Uzm. Dr. Saliha Gümüş

     Uzm. Dr. Saliha Gümüş, henüz hiç galeri paylaşmamış..

     Yorumlar

     Uzm. Dr. Saliha Gümüş için bir yorum yazın

      Yorum Gönder ( İsminiz Gizli Kalacaktır )

      capt

       Uzm. Dr. Saliha Gümüş Bilgiler

       1987 yılında Muğla-Fethiye'de doğdum. Annem emekli tarih öğretmeni, babam ise Fethiye'nin ilk çocuk hastalıkları uzman doktorlarından olup 40 yılı aşkın mesleki tecrübesiyle aktif olarak çalışmaya devam etmektedir. İlköğretimimi Fethiye Atatürk okulunda, ortaöğretimimi Fethiye Mehmet Erdoğan Anadolu Lisesi'nde tamamladıktan sonra, 2005 yılında Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde tıp eğitimime başladım. Tıp eğitimimi tamamladıktan sonra, tıpta uzmanlık sınavını kazanarak, 2012 yılında aynı fakültenin Erişkin Ruh Sağlığı ve Hastalıkları bölümünde uzmanlık eğitimime başladım. 4 yıllık eğitim süresi boyunca psikiyatri camiasının önde gelen hocalarıyla birebir çalışma fırsatı bulduktan sonra, 2016 yılında mecburi hizmet ile Şanlıurfa-Balıklıgöl Devlet Hastanesi'nde çalışmaya başladım. Mecburi hizmetimi tamamladıktan sonra 2019 yılında Muğla-Ortaca Devlet Hastanesi'nde çalışmaya başladım ve sonrasında tüm Muğla halkına daha iyi bir hizmet sunmak için kendi muayenehanemi açtım. Evli ve bir çocuk annesiyim.

       İhtisaslar

       • Psikiyatri

       Ücretsiz Randevu Al

       * Sitemiz üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene / danışmanlık ücret bilgisi için doktorunuza/uzmanınıza başvurunuz.

       doktor uzman

       Henüz Bir Randevu Takvimi Oluşturulmamış.