Yükleniyor

Psk. Ömer Metehan Karadağ

0.0
Yorum Sayısı0
Sağlık Rehberi0

Psk. Ömer Metehan Karadağ, Psikoloji alanında hizmet vermektedir. Psk. Ömer Metehan Karadağ kimdir? Hangi Hastanede, iletişim bilgileri ve hakkındaki yorumları okuyabilirsiniz. Psk. Ömer Metehan Karadağ için randevu alabilirsiniz.

Adresler ve Hizmetler

 • Canlı Danışmanlık
Açık Adres

Hizmetler
  Hizmetleri Genişlet
  Hizmetleri Kısalt
  Hastalıklar
   Hastalıkları Genişlet
   Hastalıkları Kısalt
   Sigortalar
    Sigortaları Genişlet
    Sigortaları Kısalt
    Kabul Edilen Yaş Grubu

    Konum

    Psk. Ömer Metehan Karadağ

    Ömer Metehan Karadağ Psikoloji Bölümü’ nden mezun olmuştur. Lisans öğrenimi boyunca aldığı dersler ve ayrıca takip ettiği ekoller ve eğitim seminerleri ile mesleki gelişimini sürdürmüştür. Mezun olduktan sonra yerleştiği İstanbulda hem İstanbul Gelişim Üniversitesi Yüksek Lisans Eğitimi almıştır. Hem de mesleki gelişimi daha yüksek hızla arttırmak amacıyla İstanbul da bulunan Rehabilitasyon Merkezleri, Psikiyatri Klinikleri ve Psikiyatri doktorları yanında eğitimler ve stajlar almıştır. Bu eğitimler sırasında Bağımlılık servislerinde , Kliniklerde , Rehabilitasyon Servislerinde ve Psikoloji Servislerinde bulunmuş vaka perspektifini ve çözüm odaklı düşünme hızını arttırmıştır . Şuan kendi kliniği İzmir Konak Alsancak da danışanlarını görmektedir. Almış Olduğu Eğitimler : EMDR Terapi Bilişsel Davranışçı Terapi Projektif Testler - Zeka Testleri ( WISC - R ) Minnesota Çok Yönlü Kişilik Envanteri Cinsel Terapi Uygulayıcı Eğitimi Aile Danışmanlığı Bağımlılık Danışmanlığı

    Sağlık Rehberi

    Psk. Ömer Metehan Karadağ, henüz hiç paylaşım yapmamış..

    Galeri

    Psk. Ömer Metehan Karadağ

    Psk. Ömer Metehan Karadağ, henüz hiç galeri paylaşmamış..

    Yorumlar

    Psk. Ömer Metehan Karadağ için bir yorum yazın

     Yorum Gönder ( İsminiz Gizli Kalacaktır )

     capt

     Ücretsiz Randevu Al

     * Sitemiz üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene / danışmanlık ücret bilgisi için doktorunuza/uzmanınıza başvurunuz.

     Adres

     Mimar Sinan Mahallesi 1358 Sokak No:9 /4 Özden Sitesi, Konak