Yükleniyor
0.0
Yorum Sayısı0
Sağlık Rehberi0

Nezaket Turan, Aile Danışmanlığı alanında hizmet vermektedir. Nezaket Turan kimdir? Hangi Hastanede, iletişim bilgileri ve hakkındaki yorumları okuyabilirsiniz. Nezaket Turan için randevu alabilirsiniz.

Adresler ve Hizmetler

 • Aile Danışmanı Nezaket Turan
Açık Adres

Hizmetler
  Hizmetleri Genişlet
  Hizmetleri Kısalt
  Hastalıklar
   Hastalıkları Genişlet
   Hastalıkları Kısalt
   Sigortalar
    Sigortaları Genişlet
    Sigortaları Kısalt
    Kabul Edilen Yaş Grubu

    Konum

    Nezaket Turan

    Anadolu Üniversitesi Sosyoloji bölümünden 2013 yılında mezun olan Nezaket Turan ;daha sonra İzmir Üniversitesi Aile Danışmanlığı ve Adnan Menderes Üniversitesi pedagojik formasyon eğitimlerini tamamlamıştır. Lisans eğitimi süresince Aile ve Çocuk alanlarında pek çok eğitim alarak mesleki gelişimine önem vermiştir . Ayrıca tiyatro, yaratıcı drama ve çeşitli sanat atölyelerinde eğitim almıştır. Meslek hayatına 2016 yılında Aile Sosyal Politikalar Bakanlığına bağlı danışmanlık merkezinde otizmli çocuk ailelerine danışmanlık hizmeti vererek başlamıştır.Çocuk,ergen ve aile danışmanı olarak hizmet vermeye devam etmektedir.Aktif olarak çocuklarda konuşma ve iletişim problemleri, davranış problemleri, oyun terapisi ve dikkat, sosyal iletişim, davranış değiştirme ve yaratıcı drama atölyelerinde çalışmalar yapmaktadır. Eğitimler: *Aile Danışmanlığı *Eğitim Danışmanlığı *Dil ve konuşma Terapisi *Yaratıcı Drama Liderliği *Çocuk değerlendirme testleri *MMPI Kişilik Tarama Envanteri *WISC-R Zeka Testi *Oyun Terapisi *Masal Terapisi *EYDE Otizm Vakfı Erken yoğun davranışsal eğitim *Artikülasyon, Duyu Bütünleme ve seslerin yerleştirilmesi Uyguladığı Test ve Değerlendirmeler: Agte- Ankara Gelişim Tarama Envanteri Bender Gestalt Motor Algı Testi Cattell 2a Zeka Testi Gessell Gelişim Testi Mmpi- Minnesota Çok Yönlü Kişilik Envanteri Peabody Resim (Kelime Eşleştirme Testi) Wisc-R Zeka Testi Frostig Gelişimsel Görsel Algı Testi Frankfurter Dikkat Testi Benton Görsel Bellek Testi Goodenouph Harris Bir Adam Çiz Testi Porteus Labirentleri Testi Kent EGY Burdon Dikkat testi Öğrenme Bozukluğu Belirti Tarama Testi Sınav Kaygısı Ölçeği Başarısızlık Nedenleri Anketi

    Sağlık Rehberi

    Nezaket Turan, henüz hiç paylaşım yapmamış..

    Galeri

    Nezaket Turan

    Nezaket Turan, henüz hiç galeri paylaşmamış..

    Yorumlar

    Nezaket Turan için bir yorum yazın

     Yorum Gönder ( İsminiz Gizli Kalacaktır )

     capt

     Ücretsiz Randevu Al

     * Sitemiz üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene / danışmanlık ücret bilgisi için doktorunuza/uzmanınıza başvurunuz.

     Adres

     Bostanlı Mahallesi 1817 Sokak No:3 Daire 1 Noyan Apt, İzmir