Yükleniyor

Psk. Mümine Bayram

0.0
Yorum Sayısı0
Sağlık Rehberi0

Psk. Mümine Bayram, Psikoloji alanında hizmet vermektedir. Psk. Mümine Bayram kimdir? Hangi Hastanede, iletişim bilgileri ve hakkındaki yorumları okuyabilirsiniz. Psk. Mümine Bayram için randevu alabilirsiniz.

Psk. Mümine Bayram

Mersin Üniversitesi Psikoloji bölümünden 2019 yılında onur derecesiyle mezun oldu. Eğitiminin 3. yılını Hacettepe Üniversitesinde değişim öğrencisi olarak tamamladı. Öğrencilik yıllarında öğrenci topluluklarında ve Toplum Gönüllüleri Vakfında gönüllülük faaliyetlerinde bulundu. Özel bir danışmanlık merkezinde otizm ve özel öğrenme güçlükleri konularında gönüllü staj yaptı. Ardından Mersin Toros Devlet Hastanesinde hastane stajını tamamladı. Mülteciler ve Sığınmacılarla Yardımlaşma Dayanışma ve Destekleme Derneğinde bir süre gönüllü psikolog olarak çalıştı. Mezuniyetinin ardından Çocuk Değerlendirme Testleri TILLS Bütünleşmiş Dil ve Okur Yazarlık Becerileri Testi Resim Analizi eğitimleri aldı. Oyun Terapileri Derneğinden Çocuk Merkezli Oyun Terapisi eğitimi aldı. Özel öğrenme güçlüğü yaşayan çocuklarla özel ders kapsamında yaptığı bireysel çalışmalar da bulunmaktadır. Bunların yanında mesleki alanda pek çok konferans ve sempozyumlarda yer aldı. Şu anda Bilişsel Davranışçı Terapi tekniği üzerine çalışmakta ve Ankara Üniversitesinde Yüksek Lisans eğitimine devam etmektedir. Çalışmalarını online ve yüz yüze olarak sürdürmektedir.

Sağlık Rehberi

Psk. Mümine Bayram, henüz hiç paylaşım yapmamış..

Galeri

Psk. Mümine Bayram

Psk. Mümine Bayram, henüz hiç galeri paylaşmamış..

Yorumlar

Psk. Mümine Bayram için bir yorum yazın

    Yorum Gönder ( İsminiz Gizli Kalacaktır )

    capt

    Ücretsiz Randevu Al

    * Sitemiz üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene / danışmanlık ücret bilgisi için doktorunuza/uzmanınıza başvurunuz.

    Bu Doktor Siz misiniz? Üyeliği Talep Edin!