Yükleniyor

Psk. Mine Caner

0.0
Yorum Sayısı0
Sağlık Rehberi0

Psk. Mine Caner, Psikoloji alanında hizmet vermektedir. Psk. Mine Caner kimdir? Hangi Hastanede, iletişim bilgileri ve hakkındaki yorumları okuyabilirsiniz. Psk. Mine Caner için randevu alabilirsiniz.

Adresler ve Hizmetler

 • Canlı Danışmanlık
Açık Adres

Hizmetler
  Hizmetleri Genişlet
  Hizmetleri Kısalt
  Hastalıklar
   Hastalıkları Genişlet
   Hastalıkları Kısalt
   Sigortalar
    Sigortaları Genişlet
    Sigortaları Kısalt
    Kabul Edilen Yaş Grubu

    Konum

    Psk. Mine Caner

    2010 yılında başarı bursu ile kazandığım Yeditepe Üniversitesi Psikoloji Bölümünde lisans eğitimimi tamamladım. Lisans eğitimim boyunca çeşitli kurum ve kuruluşlarda sosyal sorumluluk projelerinde yer aldım. Bunun yanısıra Yeditepe Üniversitesi Tiyatro Klübüyle ülke çapında gerçekleştirilen etkinliklerde rol aldım. Eğitimimin son yılında Klinik Psikoloji dersi kapsamında gerçekleştirilen bir klinik araştırma projesinde görev aldım. ​ Lisans eğitimimi tamamladıktan sonra Cinsel Terapi, Şema Terapi, IMAGO-Evlilik ve Çift Terapisi, WISC-R Testinin Uygulanması ve Bilişsel Davranışçı Terapilerin Klinik Uygulamaları konularında eğitim aldım. Aynı zamanda Denizli’de alanlarında uzman Psikiyatrist Dr. Cengiz Güneş, Psikiyatrist Dr. Hüsnü Menteşeoğlu, Uzman Psikologlar Aslı Karaalp Kayaaltı ve Selin Alkış Ayten tarafından gerçekleştirilen vaka toplantılarına katıldım. ​ 2017 yılında Okan Üniversitesi Klinik Psikoloji Yüksek Lisans programında eğitimime başladım. Yüksek lisans programım dahilinde bir dönem boyunca Dr. Emel Stroup süpervizörlüğünde vaka takibi gerçekleştirdim. ​ Şu an Dr. Öğr. Üyesi İbrahim Fuat Akgül danışmanlığında 'cinsel işlev bozukluğu' ile ilgili araştırma tezimi yürütmekteyim.Ayrıca Online Terapi olarakta hizmet vermekteyim.

    Sağlık Rehberi

    Psk. Mine Caner, henüz hiç paylaşım yapmamış..

    Galeri

    Psk. Mine Caner

    Psk. Mine Caner, henüz hiç galeri paylaşmamış..

    Yorumlar

    Psk. Mine Caner için bir yorum yazın

     Yorum Gönder ( İsminiz Gizli Kalacaktır )

     capt

     Ücretsiz Randevu Al

     * Sitemiz üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene / danışmanlık ücret bilgisi için doktorunuza/uzmanınıza başvurunuz.

     Adres

     Bahçelievler Mah.Uğur Mumcu Cad.No:2 Kat:4 Daire:30, Merkezefendi, Denizli