Yükleniyor

Dr. Metin Demir

0.0
Yorum Sayısı0
Sağlık Rehberi0

Metin Demir, Pratisyen alanında hizmet vermektedir.Metin Demir kimdir? Hangi hastanede, iletişim bilgileri ve hakkındaki yorumları okuyabilirsiniz. Metin Demir için randevu alabilirisiniz.

Adresler ve Hizmetler

 • Essi Clinic
Açık Adres

Hizmetler
  Hizmetleri Genişlet
  Hizmetleri Kısalt
  Hastalıklar
   Hastalıkları Genişlet
   Hastalıkları Kısalt
   Sigortalar
    Sigortaları Genişlet
    Sigortaları Kısalt
    Kabul Edilen Yaş Grubu

    Konum

    Dr. Metin Demir

    Dr. Metin Demir 1972 yılında Almanya Karlsruhe'de doğdu. 1997 yılında Ankara Gülhane Askeri Tıp Okulu'ndan mezun oldu ve doktorasını tamamladı. 2008 yılında aynı okuldan Askeri Sağlık Hizmetleri alanında doktorasını tamamladı. Tez, “Askeri ve Bazı Sivil Hastanelerin Tehdit Değerlendirmesi Durumunda Acil Durum ve Muharebe Hazırlık Düzeylerinin İncelenmesi” ile ilgiliydi. 2012-2014 yılları arasında ABD, Maryland, ABD, Üniformalı Hizmetler Sağlık Bilimleri Üniversitesi, Afet ve İnsani Yardım Tıbbı Merkezi'nde Doktora Sonrası Bursu tamamladı ve bursu sırasında “Uluslararası Sempozyum”un ana proje sorumlusu ve organizatörlerinden biriydi. Afet Tıbbı ve Halk Sağlığı Yönetimi üzerine: Hyogo Eylem Çerçevesinin Gözden Geçirilmesi”, Mayıs 2014'te Maryland, ABD'de düzenlendi.
     

    Sağlık Rehberi

    Dr. Metin Demir, henüz hiç paylaşım yapmamış..

    Galeri

    Dr. Metin Demir

    Dr. Metin Demir, henüz hiç galeri paylaşmamış..

    Yorumlar

    Dr. Metin Demir için bir yorum yazın

     Yorum Gönder ( İsminiz Gizli Kalacaktır )

     capt
     Sağlık Turizmi Paketleri
     Utatur

     Dr. Metin Demir, Yamçı Turizm işbirliği ile oluşturmuş olduğumuz yeni sağlık platformumuz olan Utatur.com'da yurtdışı danışan kabul etmektedir. Yurtdışından gelecek olan danışanlarımız, Dr. Metin Demir Sağlık Paketlerini aşağıdaki butona basarak inceleyebilirsiniz.

     Sağlık Paketlerini İncele

     Ücretsiz Randevu Al

     * Sitemiz üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene / danışmanlık ücret bilgisi için doktorunuza/uzmanınıza başvurunuz.

     Adres

     Kültür Mah. Cumhuriyet Bulvarı, No:161 A Martı Apt. Konak / İzmir