Yükleniyor

Psk. Dan. Merve Güngör

0.0
Yorum Sayısı0
Sağlık Rehberi0

Psk. Dan. Merve Güngör, Psikolojik Danışma ve Rehberlik alanında hizmet vermektedir. Psk. Dan. Merve Güngör kimdir? Hangi Hastanede, iletişim bilgileri ve hakkındaki yorumları okuyabilirsiniz. Psk. Dan. Merve Güngör için randevu alabilirsiniz.

Psk. Dan. Merve Güngör

Ben İstanbul, Başakşehir ilçesine bağlı Kayaşehir'de Tatlı Hayat Psikoloji ismiyle sizlere hizmet vermeye hazır bir ruh sağlığı uzmanıyım. Lisans eğitimimi 2017 yılında Rehberlik ve Psikolojik Danışma alanında (Birey Merkezli Terapi ekolü ile) tamamladıktan sonra 2019 yılında aynı alanda yüksek lisans eğitimime başladım. Bir yandan Tatlı Hayat Psikoloji'de hizmet vermeye hazırlanırken bir yandan da yüksek lisans tezimi tamamlamaktayım. Bunun dışında alanımla ilgili (Oyun Terapisi, Sanat Terapisi, Masal Terapisi, Kum Tepsisi Terapisi, Çözüm Odaklı Terapi, Aile Danışmanlığı, Evlilik ve Çift Danışmanlığı, Psikolojik Testler, Terapötik Kartlar, Disleksi Eğitimi, Kriz-Travma ve Yas Danışmanlığı, Resim Analizi gibi) çok sayıda eğitime ve sertifikaya sahibim. Bununla beraber Tatlı Hayat Psikoloji'de yapılmasını planladığım atölye çalışmaları için de (Hafıza Teknikleri, Anlayarak Hızlı Okuma, Zihin Haritalama, Akıl ve Zeka Oyunları gibi) eğitimlere sahibim. Ayrıca alanımla ilgili olması gerekçesiyle Sosyal Hizmetler önlisans eğitimi aldım ve bu eğitimi 2018 yılında tamamladım. Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için sürekli olarak gelişmekte ve güncellenmekte olan alanımla ilgili çalışmaları takip etmekteyim.

Sağlık Rehberi

Psk. Dan. Merve Güngör, henüz hiç paylaşım yapmamış..

Galeri

Psk. Dan. Merve Güngör

Psk. Dan. Merve Güngör, henüz hiç galeri paylaşmamış..

Yorumlar

Psk. Dan. Merve Güngör için bir yorum yazın

    Yorum Gönder ( İsminiz Gizli Kalacaktır )

    capt

    Ücretsiz Randevu Al

    * Sitemiz üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene / danışmanlık ücret bilgisi için doktorunuza/uzmanınıza başvurunuz.

    Bu Doktor Siz misiniz? Üyeliği Talep Edin!