Yükleniyor
0.0
Yorum Sayısı0
Sağlık Rehberi0

Prof. Dr. Lütfi Eroğlu, Estetik Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi alanında hizmet vermektedir. Prof. Dr. Lütfi Eroğlu kimdir? Hangi Hastanede, iletişim bilgileri ve hakkındaki yorumları okuyabilirsiniz. Prof. Dr. Lütfi Eroğlu için randevu alabilirsiniz.

Adresler ve Hizmetler

 • Prof. Dr. Lutfi Eroğlu Muayenehanesi
Açık Adres

Hizmetler
  Hizmetleri Genişlet
  Hizmetleri Kısalt
  Hastalıklar
   Hastalıkları Genişlet
   Hastalıkları Kısalt
   Sigortalar
    Sigortaları Genişlet
    Sigortaları Kısalt
    Kabul Edilen Yaş Grubu

    Konum

    Prof. Dr. Lütfi Eroğlu

    Prof. Dr. Lütfi EROĞLU 30.08.1968 yılında Ankara ‘nın Şereflikoçhisar içersinde doğdu. İlk ve ortaöğrenimini Ankara da tamamladı.

    1986 yılında Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi ‘ ne başladı ve 1992 yılında Tıp Doktoru oldu.1993 yılında Ondokuz Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Anabilim Dalı uzmanlık eğitimine başladı. 1998 yılında Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi uzmanı oldu. Aynı üniversitede öğretim görevlisi olarak çalışmaya başladı. Ekim 2001 – Nisan 2002 tarihleri arasında İsveç’te Sahlgrenska( Göteborg) Üniversitesi Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi departmanında çalıştı..

    2006 yılında doçent oldu. 2014 yılının şubat ayında Ondokuz Mayıs Üniversitesinde Profesör oldu. Halen Ondokuz Mayıs Üniversitesi Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Ana Bilim Dalında eğitim ve araştırma faaliyetlerine devam etmekte ve aynı zamanda serbest hekim olarak çalışmaktadır

    Sağlık Rehberi

    Prof. Dr. Lütfi Eroğlu, henüz hiç paylaşım yapmamış..

    Galeri

    Prof. Dr. Lütfi Eroğlu

    Prof. Dr. Lütfi Eroğlu, henüz hiç galeri paylaşmamış..

    Yorumlar

    Prof. Dr. Lütfi Eroğlu için bir yorum yazın

     Yorum Gönder ( İsminiz Gizli Kalacaktır )

     capt

     Ücretsiz Randevu Al

     * Sitemiz üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene / danışmanlık ücret bilgisi için doktorunuza/uzmanınıza başvurunuz.

     Adres

     Karadeniz, Mescizade Sk. No:34/1, 55060 İlkadım/Samsun