Yükleniyor

Doç. Dr. Levent Demiriz

0.0
Yorum Sayısı0
Sağlık Rehberi0

Doç. Dr. Levent Demiriz, Pedodonti alanında hizmet vermektedir. Doç. Dr. Levent Demiriz kimdir? Hangi Hastanede, iletişim bilgileri ve hakkındaki yorumları okuyabilirsiniz. Doç. Dr. Levent Demiriz için randevu alabilirsiniz.

Adresler ve Hizmetler

 • Dent Express Eskişehir
Açık Adres

Hizmetler
  Hizmetleri Genişlet
  Hizmetleri Kısalt
  Hastalıklar
   Hastalıkları Genişlet
   Hastalıkları Kısalt
   Sigortalar
    Sigortaları Genişlet
    Sigortaları Kısalt
    Kabul Edilen Yaş Grubu

    Konum

    Doç. Dr. Levent Demiriz

    Doç. Dr. Levent Demiriz 1983 yılında Ankara’da doğdu. İlkokul eğitimini Zonguldak, ortaokul ve lise eğitimini ise Ankara’da tamamladı. 2001-2006 yılları arasında Ankara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nde lisans eğitimini tamamladıktan sonra 2006-2011 yılları arasında yine aynı fakültede pedodonti doktorasını tamamladı. 2011 yılı sonunda Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nde Yardımcı Doç. Dr. unvanı ile Pedodonti Anabilim Dalı kurucu öğretim üyesi olarak göreve başlayan Doç. Dr. Levent Demiriz, 2019 yılında Doçentlik unvanını almaya hak kazanmıştır. 2020 yılında üniversiteden ayrıldıktan sonra 2 yıl süreyle özel bir klinikte çalıştıktan sonra 2022 yılı Ağustos ayında Zonguldak’dan ayrılarak Eskişehir iline yerleşmiştir. 2023 yılında Özel Dent Ekspres Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği’nde çalışmaya başlayan Doç. Dr. Levent Demiriz günümüze kadar uzmanlık alanı ile ilgili pek çok makale yayınlamış olup, çocuk diş hekimliği ile ilgili tüm güncel gelişmeleri takip ederek mesleğini icra etmeye devam etmektedir.

    Sağlık Rehberi

    Doç. Dr. Levent Demiriz, henüz hiç paylaşım yapmamış..

    Galeri

    Doç. Dr. Levent Demiriz

    Doç. Dr. Levent Demiriz, henüz hiç galeri paylaşmamış..

    Yorumlar

    Doç. Dr. Levent Demiriz için bir yorum yazın

     Yorum Gönder ( İsminiz Gizli Kalacaktır )

     capt

     Ücretsiz Randevu Al

     * Sitemiz üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene / danışmanlık ücret bilgisi için doktorunuza/uzmanınıza başvurunuz.

     Adres

     Büyükdere Mahallesi, Capella Park Adaklı Sokak, D Blok, No:6/E Odunpazarı, ESKİŞEHİR