Yükleniyor

Op. Dr. Kemal Hünerli

0.0
Yorum Sayısı0
Sağlık Rehberi0

Op. Dr. Kemal Hünerli, Genel Cerrahi alanında hizmet vermektedir. Op. Dr. Kemal Hünerli kimdir? Hangi Hastanede, iletişim bilgileri ve hakkındaki yorumları okuyabilirsiniz. Op. Dr. Kemal Hünerli için randevu alabilirsiniz.

Adresler ve Hizmetler

 • Op. Dr. Kemal Hünerli, Genel Cerrahi
Açık Adres

Hizmetler
  Hizmetleri Genişlet
  Hizmetleri Kısalt
  Hastalıklar
   Hastalıkları Genişlet
   Hastalıkları Kısalt
   Sigortalar
    Sigortaları Genişlet
    Sigortaları Kısalt
    Kabul Edilen Yaş Grubu

    Konum

    Op. Dr. Kemal Hünerli

    Op.Dr.Kemal Hünerli; İstanbul Üniversitesi Çapa Tıp Fakültesi Genel Cerrahi alanında uzmanlığını tamamladıktan sonra 2009 yılında meslek hayatına başarılı bir şekilde adım atmıştır. Tüm tıp eğitimi boyunca da adından çokça söz ettiren Op.Dr.Kemal Hünerli yaklaşık 12 senelik tecrübesiyle, Beylikdüzü Kolan Hastanesinde hastalarına hizmet vermeye devam etmektedir. Genel cerrahi alanının tüm hastalıklarında uzmanlığı ve tecrübesi bulunan Op.Dr.Kemal Hünerli; obezite cerrahisinden kanser cerrahisine, mide hastalıklarından safra kesesi problemlerine, bağırsak ve anal hastalıklardan akut ve kronik tüm hastalıkların tedavisinde gerekli bütün tetkik ve tedavileri en doğru şekilde hastalarına uygulamaktadır. Op.Dr. Kemal Hünerli; Türkiye'de obezite hastalığının önüne geçebilmek ve tüp mide ameliyatı olup tekrar kilo alan hastaların tedavisinde kullanmak amacıyla, aynı zamanda ''Mide Balonu'' uygulamasına alternatif olarak ''Mide Botoksu'' işlemini uygulayan ilk kişidir. Gastroskopi, kolonoskopi gibi girişimsel işlemlerin kanser üzerindeki öneminden sıkça bahsederek tüm kanser hastalıkları hakkında da sosyal medya üzerinden oldukça fazla sayıda farkındalık çalışması başlatmıştır. Tüm kadınlarımızın meme kanseri hastalığı hakkında bilgi sahibi olmasını ve ayna karşısında el ile meme muayenesi yapmasının öneminden de sık sık bahseden Op.Dr. Kemal Hünerli; alternatif ve yeni meme kanseri cerrahi teknikleri ile de hastaların meme kaybı yaşamasının önüne geçerek ruhsal ve mental açıdan hastaların daha mutlu ve kanser hastalığı karşısında daha güçlü durmasını sağlamaktadır. Hemoroid hastalarının cerrahi tedavisini ''Lazer Tekniği'' ile yapmaktadır. Kolon kanseri, mide kanseri, safra kesesi, akut apandisit problemleri gibi bir çok hastalığın tedavisini ''Laparoskopik Teknik'' yani kapalı ameliyat tekniği ile yapmaktadır.

    Sağlık Rehberi

    Op. Dr. Kemal Hünerli, henüz hiç paylaşım yapmamış..

    Galeri

    Op. Dr. Kemal Hünerli

    Op. Dr. Kemal Hünerli, henüz hiç galeri paylaşmamış..

    Yorumlar

    Op. Dr. Kemal Hünerli için bir yorum yazın

     Yorum Gönder ( İsminiz Gizli Kalacaktır )

     capt

     Ücretsiz Randevu Al

     * Sitemiz üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene / danışmanlık ücret bilgisi için doktorunuza/uzmanınıza başvurunuz.

     Adres

     Adnan Kahveci, Osmanlı Cd. No:23, 34528 Beylikdüzü/İstanbul