Yükleniyor

Dyt. Hülya Arslantaş Gül

0.0
Yorum Sayısı0
Sağlık Rehberi0

Dyt. Hülya Arslantaş Gül, Diyetisyen alanında hizmet vermektedir. Dyt. Hülya Arslantaş Gül kimdir? Hangi Hastanede, iletişim bilgileri ve hakkındaki yorumları okuyabilirsiniz. Dyt. Hülya Arslantaş Gül için randevu alabilirsiniz.

Adresler ve Hizmetler

 • Dyt. Hülya Arslantaş Gül
Açık Adres

Hizmetler
  Hizmetleri Genişlet
  Hizmetleri Kısalt
  Hastalıklar
   Hastalıkları Genişlet
   Hastalıkları Kısalt
   Sigortalar
    Sigortaları Genişlet
    Sigortaları Kısalt
    Kabul Edilen Yaş Grubu

    Konum

    Dyt. Hülya Arslantaş Gül

    Hülya Arslantaş Gül 1993 yılında Tekirdağ'da doğmuştur. Meslek hayatına 2011 yılında Şişli Etfal Eğt. Arş Hastanesi'nde hemşire olarak başlamıştır. 7 yıl yeni doğan yoğun bakım ve bebek hemşireliği yapmış ve bu süre boyunca yeni bebek-anne bakımı ve beslenmesi konularında tecrübe edinmiştir. Kariyerine Zeynep Kamil Kadın Doğum Hastanesi, tüp bebek ve infertilite biriminde devam etmiş ve üremeye yardımcı tedavi merkezinde ilgili eğitimleri almıştır. Hemşirelik yaptığı süreçte birçok kronik hastalığın temel sebebinin beslenme ve yaşam tarzı bozuklukları olduğunu tecrübe etmiş ve beslenme konusunda eğitim almaya karar vermiştir. 2020 yılında Haliç Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik bölümünden gebelik döneminde beslenme konusundaki tezi ile onur derecesi ile mezun olmuş ve halen Haliç Üniversitesi'nde yüksek lisans ve uzmanlık eğitimine devam etmektedir. 2021 yılından itibaren kendi muayenehanesinde hasta ve danışan kabulüne başlamıştır.

    Sağlık Rehberi

    Dyt. Hülya Arslantaş Gül, henüz hiç paylaşım yapmamış..

    Galeri

    Dyt. Hülya Arslantaş Gül

    Dyt. Hülya Arslantaş Gül, henüz hiç galeri paylaşmamış..

    Yorumlar

    Dyt. Hülya Arslantaş Gül için bir yorum yazın

     Yorum Gönder ( İsminiz Gizli Kalacaktır )

     capt

     Ücretsiz Randevu Al

     * Sitemiz üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene / danışmanlık ücret bilgisi için doktorunuza/uzmanınıza başvurunuz.

     Adres

     Ayşe Çavuş sokak Rama Apartmanı No:1/2 Bağdat Caddesi Suadiye, Kadıköy