Yükleniyor

Prof. Dr. Hasan Fevzi Batırel

0.0
Yorum Sayısı0
Sağlık Rehberi0

Prof. Dr. Hasan Fevzi Batırel, Göğüs Cerrahisi alanında hizmet vermektedir. Prof. Dr. Hasan Fevzi Batırel kimdir? Hangi Hastanede, iletişim bilgileri ve hakkındaki yorumları okuyabilirsiniz. Prof. Dr. Hasan Fevzi Batırel için randevu alabilirsiniz.

Prof. Dr. Hasan Fevzi Batırel

1970 yılında İstanbul’da doğdu. 1988 yılında Kadıköy Anadolu Lisesinden, 1994 yılında Marmara Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun oldu. 1994-1999 yıllarında Marmara Üniversitesi Tıp Fakültesinde Göğüs Cerrahisi ihtisası yaptı. İhtisas sırasında 1997 Eylül ayından itibaren 6 ay süreyle Columbia Presbytarian Medical Center, New York’ta Dr.Mehmet C.Öz’ün laboratuarında çalıştı.

İhtisas sonrası 1999-2001 yılları arasında Brigham and Women’s Hospital, Harvard Medical School, Boston’da Dr.David J. Sugarbaker ve Dr.Scott J. Swanson’ın gözetiminde klinik üst ihtisas doktoru olarak çalıştı. Videotorakoskopik ve laparoskopik cerrahi, özofagus (anti-reflü ve kanser) ve mezotelyoma cerrahisi eğitimi aldı. 2005 yılında Doçent, 2010 yılında Profesör oldu. Halen Marmara Üniversitesi Göğüs Cerrahisi Anabilim Dalı ve Memorial Sağlık Gurubunda çalışmaktadır.

Amerikan Göğüs Cerrahisi Derneğine üye kabul edilen ilk göğüs cerrahıdır. Halihazırda Avrupa Göğüs Cerrahisi Derneği Eğitim Direktörüdür.

Sağlık Rehberi

Prof. Dr. Hasan Fevzi Batırel, henüz hiç paylaşım yapmamış..

Galeri

Prof. Dr. Hasan Fevzi Batırel

Prof. Dr. Hasan Fevzi Batırel, henüz hiç galeri paylaşmamış..

Yorumlar

Prof. Dr. Hasan Fevzi Batırel için bir yorum yazın

  Yorum Gönder ( İsminiz Gizli Kalacaktır )

  capt

  Ücretsiz Randevu Al

  * Sitemiz üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene / danışmanlık ücret bilgisi için doktorunuza/uzmanınıza başvurunuz.

  doktor uzman

  Henüz Bir Randevu Takvimi Oluşturulmamış.