Yükleniyor

Psk. Hande Uysal

0.0
Yorum Sayısı0
Sağlık Rehberi0

Psk. Hande Uysal, Psikoloji alanında hizmet vermektedir. Psk. Hande Uysal kimdir? Hangi Hastanede, iletişim bilgileri ve hakkındaki yorumları okuyabilirsiniz. Psk. Hande Uysal için randevu alabilirsiniz.

Adresler ve Hizmetler

 • Hande Uysal Psikolojik Danışmanlık Merkezi
Açık Adres

Hizmetler
  Hizmetleri Genişlet
  Hizmetleri Kısalt
  Hastalıklar
   Hastalıkları Genişlet
   Hastalıkları Kısalt
   Sigortalar
    Sigortaları Genişlet
    Sigortaları Kısalt
    Kabul Edilen Yaş Grubu

    Konum

    Psk. Hande Uysal

    Psikolog Hande Uysal, psikoloji lisans eğitimini İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversitesinde tamamlamıştır. Psikoloji lisansı sırasında birçok kurum ve kuruluşta gönüllü staj deneyimleri olmuştur. Eğitim hayatı boyunca ve devamında kendi gelişimi ile birlikte danışanlarına daha iyi bir hizmet verebilmek için birçok eğitim, sertifika programına dahil olmuş, gönüllü projelerde bulunmuştur. Aynı zamanda hala KAÇUV ve YEŞİLAY’da aktif olarak gönüllüdür. Psikolog Hande Uysal’a göre; gelişim hayat boyu devam etmesi gereken bir maceradır. Aldığı eğitimlerden bazıları şunlardır; Bilişsel Davranışçı Terapi Eğitimi, Aile Danışmanlığı Eğitimi, Çocuk Merkezli Oyun Terapisi, Akıl Ve Zeka Oyunları Eğitimi, Çocuk Değerlendirme Testleri Eğitimi, Çocuk Resim Analizi Ve Çocuk Çizim Teknikleri Eğitimi Almış olduğu eğitimler doğrultusunda çocuk-ergen ve yetişkinler ile çalışmaktadır.

    Sağlık Rehberi

    Psk. Hande Uysal, henüz hiç paylaşım yapmamış..

    Galeri

    Psk. Hande Uysal

    Psk. Hande Uysal, henüz hiç galeri paylaşmamış..

    Yorumlar

    Psk. Hande Uysal için bir yorum yazın

     Yorum Gönder ( İsminiz Gizli Kalacaktır )

     capt

     Ücretsiz Randevu Al

     * Sitemiz üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene / danışmanlık ücret bilgisi için doktorunuza/uzmanınıza başvurunuz.

     Adres

     Kiremitli Mh. Şehit Hasan Simav Cd. Bankoğlu Apt. K:1 D:18