Yükleniyor

Psk. Hacer Ceylan

0.0
Yorum Sayısı0
Sağlık Rehberi0

Psk. Hacer Ceylan, Psikoloji alanında hizmet vermektedir. Psk. Hacer Ceylan kimdir? Hangi Hastanede, iletişim bilgileri ve hakkındaki yorumları okuyabilirsiniz. Psk. Hacer Ceylan için randevu alabilirsiniz.

Psk. Hacer Ceylan

Hacer Ceylan 2005 yılında Ege Üniversitesi Psikoloji Bölümü'nden mezun olmuştur. 2011 yılında aynı üniversitenin Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Bölümü'nde tezli yüksek lisans programını tamamlamıştır. Türk Psikologlar Derneği'nden MMP eğitimini, Prof. Dr. Mehmet Zihni Sungur'dan kaygı ve depresyonda bilişsel davranışçı terapi ve çift ve cinsel terapide bilişsel davranışçı yaklaşımlar eğitimini almıştır. Ayrıca okul sorunlarına kısa süreli müdahaleler, çözüm odaklı terapi, travma teorisi ve terapi yöntemleri, anksiyete bozukluğu olan çocuklar için bilişsel davranışçı yaklaşımlar gibi konularda eğitimleri bulunmaktadır. Daha önce Hava Teknik Okullar Komutanlığı, Samsun Ruh Sağlığı ve Hastalıklar Hastanesi ve Boyut Psikolojik Danışmanlık merkezinde çalışmalarını yürüten Hacer Ceylan, ergen ve yetişkinlere bireysel danışmanlık hizmeti vermeye devam etmektedir.

Sağlık Rehberi

Psk. Hacer Ceylan, henüz hiç paylaşım yapmamış..

Galeri

Psk. Hacer Ceylan

Psk. Hacer Ceylan, henüz hiç galeri paylaşmamış..

Yorumlar

Psk. Hacer Ceylan için bir yorum yazın

  Yorum Gönder ( İsminiz Gizli Kalacaktır )

  capt

  Ücretsiz Randevu Al

  * Sitemiz üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene / danışmanlık ücret bilgisi için doktorunuza/uzmanınıza başvurunuz.

  doktor uzman

  Henüz Bir Randevu Takvimi Oluşturulmamış.