Yükleniyor

Psk. Gülşah Demir

0.0
Yorum Sayısı0
Sağlık Rehberi0

Psk. Gülşah Demir, Psikoloji alanında hizmet vermektedir. Psk. Gülşah Demir kimdir? Hangi Hastanede, iletişim bilgileri ve hakkındaki yorumları okuyabilirsiniz. Psk. Gülşah Demir için randevu alabilirsiniz.

Adresler ve Hizmetler

 • YENİ Psikoterapi ve Psikolojik Hizmetler
Açık Adres

Hizmetler
  Tüm Hizmetleri Gör
  Hizmetleri Kısalt
  Hastalıklar
   Tüm Hastalıkları Gör
   Hastalıkları Kısalt
   Sigortalar
    Tüm Sigortaları Gör
    Sigortaları Kısalt
    Kabul Edilen Yaş Grubu

    Konum

    Sağlık Rehberi

    Psk. Gülşah Demir, henüz hiç paylaşım yapmamış..

    Galeri

    Psk. Gülşah Demir

    Psk. Gülşah Demir, henüz hiç galeri paylaşmamış..

    Yorumlar

    Psk. Gülşah Demir için bir yorum yazın

     Yorum Gönder ( İsminiz Gizli Kalacaktır )

     capt

      Psk. Gülşah Demir Bilgiler

      28.03.1994 tarihinde Tarsus/Mersin’de doğmuştur. Lise öğrenimini Samsun’da tamamlamış; o yıllarda European Union Leadership Symposium’da ve Goethe-Institut Pasch Projesi kapsamındaki çeşitli etkinliklerde okul temsilcisi olarak yer almıştır. Lisans öğrenimini Doğuş Üniversitesi İngilizce Psikoloji bölümünde tam burslu olarak tamamlamıştır. Yine lisans yıllarında, Doğuş Üniversitesi Psikoloji Kulübü’nün Yönetim Kurulu Başkanlığını yürütmüştür ve Doğuş TOG’un kurucu üyelerindendir. Türk Psikoloji Öğrencileri Çalışma Grubu(TPÖÇG) Eğitmen Eğitimini tamamlamış; sonrasında birçok farklı STK, lise ve üniversitede eğitmenlik yapmaya başlamıştır. Ardından TPÖÇG’te Eğitim Ofisi İç İşleri Sorumlusu, sonrasında ise Eğitim Ofisi Danışmanı olarak görev almıştır. Mezuniyetinin hemen ardından İstanbul Bilgi Üniversitesi Travma ve Afet Çalışmaları Uygulamalı Ruh Sağlığı programında yüksek lisansına devam etmiştir. Bu sırada özel bir danışmanlık firmasında Kurumsal Eğitim Koordinatörü olarak çalışmaya başlamış; burada çalışırken Turkısh Ground Services (TGS), Ziraat Bankası, Kadıköy Belediyesi ve Tuzla Belediyesi başta olmak üzere birçok şirket ve belediye ile çeşitli eğitimler gerçekleştirmiştir. Eğitimlerinde çalıştığı başlıca konular; stres yönetimi, duygu regülasyonu, duygusal zeka, mindfulness (bilinçli farkındalık), öz şefkat, öz bakım, baş etme becerileri, iletişim becerileri, uyum kurma, liderlik, zaman yönetimi, kariyer planlama, takım olma, yeni nesil öğrenme, öğrenmeyi öğrenme, ebeveyn çocuk ilişkisi, çocuk ile iletişim vb.’dir. Şu anda Yeni Psikoloji’de terapist ve eğitmen kimliğiyle mesleki çalışmalarını yürütmektedir. Travma perspektifinden birçok konuyu ele almakta daha çok eklektik bir yaklaşım benimsemektedir.

      İhtisaslar

      • Psikolog

      Ücretsiz Randevu Al

      * Sitemiz üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene / danışmanlık ücret bilgisi için doktorunuza/uzmanınıza başvurunuz.

      Adres

      Meşrutiyet Mahallesi Vali Konağı Caddesi No:161/3 Çam Apartmanı, Şişli