Yükleniyor

Psk. Gülben Yiğit

0.0
Yorum Sayısı0
Sağlık Rehberi0

Psk. Gülben Yiğit, Psikoloji alanında hizmet vermektedir. Psk. Gülben Yiğit kimdir? Hangi Hastanede, iletişim bilgileri ve hakkındaki yorumları okuyabilirsiniz. Psk. Gülben Yiğit için randevu alabilirsiniz.

Adresler ve Hizmetler

 • Psk.Gülben Yiğit
 • Canlı Danışmanlık
Açık Adres

Hizmetler
  Hizmetleri Genişlet
  Hizmetleri Kısalt
  Hastalıklar
   Hastalıkları Genişlet
   Hastalıkları Kısalt
   Sigortalar
    Sigortaları Genişlet
    Sigortaları Kısalt
    Kabul Edilen Yaş Grubu

    Konum

    Psk. Gülben Yiğit

    Kıymetli danışanlarım; her insanın hayatında yaşadığı bazı dönemsel geçişler vardır. Yaşadığımız bu dönemsel geçişler bizleri zaman zaman iyi yönden etkilese de sıkıntılı durumları da ortaya çıkarmaktadır. Hayatımızda yaşadığımız durumların vücudumuzda tetiklediği bedensel etkileri çoğu zaman gözlemleyebiliriz ancak vücudumuzda gerçekleşen ruhsal sıkıntıların bizlerde yarattığı etkiyi gözlemlemek pek mümkün olmayabiliyor. Bu süreçte; sizinle birlikte bu problemleri bulup, takım olarak çalışmanın vermiş olduğu güçten beslenerek değişime ve farkındalığa ulaşabileceğinizi biliyorum. Sizlerin sıkıntısını, problemini en kısa zamanda çözüme kavuşturmak ve hayatınıza mutlu bir şekilde devam etmenizi sağlamak dileğiyle.. ------ Lisans eğitimimi Atılım Üniversitesi Psikoloji (%100 İngilizce) Bölümünde tamamladım. Atılım Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi Aile Danışmanlığı Programı (uygulama + süpervizyon) Atılım Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi Oyun Terapisi Eğitimi ( uygulama + süpervizyon ) (Sultanberk Halmatov) EMDR Cised Cinsel Terapi Eğitimi 1 Cinsel Terapiye Giriş (Cem Keçe) Cised Cinsel Terapi Eğitimi 2 Kadın Cinselliği (Cem Keçe) Cised Cinsel Terapi Eğitimi 3 Vajinismus ve Disparoni (Cem Keçe) Cised Cinsel Terapi Eğitimi 4 Erkek Cinselliği (Cem Keçe) Cised Cinsel Terapi Eğitimi 5 Erken Boşalma (Cem Keçe) Cised Cinsel Terapi Eğitimi 6 Güzel Sevişme Sanatı (Cem Keçe) Motivasyon ve İçsel Liderlik Semineri Sertifikası Çözüm Odaklı Yaşam Becerileri ve Psikolojik Enerji Yönetimi Semineri Sertifikası Hitabet ve İnsanları Etkileme Sanatı Semineri Sertifikası Beden Dili ve Etkili İletişim Teknikleri Semineri Sertifikası -Çalıştığım Alanlar Bireysel Danışmanlık Evlilik & Aile Danışmanlığı Ebeveyn Danışmanlığı Çocuk ve Ergen Danışmanlığı

    Sağlık Rehberi

    Psk. Gülben Yiğit, henüz hiç paylaşım yapmamış..

    Galeri

    Psk. Gülben Yiğit

    Psk. Gülben Yiğit, henüz hiç galeri paylaşmamış..

    Yorumlar

    Psk. Gülben Yiğit için bir yorum yazın

     Yorum Gönder ( İsminiz Gizli Kalacaktır )

     capt

     Ücretsiz Randevu Al

     * Sitemiz üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene / danışmanlık ücret bilgisi için doktorunuza/uzmanınıza başvurunuz.

     Adres

     Aşağı Kayabaşı, Niğde