Yükleniyor

Uzm. Dr. Gülay Oğuz

0.0
Yorum Sayısı0
Sağlık Rehberi0

Uzm. Dr. Gülay Oğuz, Psikiyatri alanında hizmet vermektedir. Uzm. Dr. Gülay Oğuz kimdir? Hangi Hastanede, iletişim bilgileri ve hakkındaki yorumları okuyabilirsiniz. Uzm. Dr. Gülay Oğuz için randevu alabilirsiniz.

Uzm. Dr. Gülay Oğuz

Çocukluğum prematüre doğduğum için sık hastalanarak geçti. Her ay düzenli olarak iğnelerimi alıp, ilçede ki sağlık ocağına giderdim.Böylece doktorları yakından tanıma şansım oldu. Hele bir de dersler iyi olunca tıp okumak beklenir oldu.İlköğretimi İstanbul un Beykoz ilçesinde tamamladıktan sonra ver elini Kandilli Kız Lisesi….

Trakya Tıp Fakültesi Edirne serüvenim, 1983 te başladı ve çok sevdiğim arkadaşlarımı geride bırakıp Denizli de mecburi hizmete başladım. Her zaman psikolojiye olan ilgim ağır basmıştı ki OMÜ Tıp Fakültesi’ n de Psikiyatri ihtisasımı tamamladıktan sonra Samsun Devlet Hastanesine başladım.

1998 da başlayan bu yolculuk sırasında aynı zamanda muayenehanem vardı ve iki çocuk annesiydim. Bu arada uzmanlığımın ikinci yılında Mehmet Zihni Sungur aracılığı ile Bilişsel (Kognitif ) Davranışçı Terapi eğitimlerime başladım. Halen bu dernek yönetim kurulunda yer alıyor, eğitimci ve süpervizör olarak çalışıyorum.

Uzun süredir muayenehanemde çalışmakta olup, Öğrenme Akademisi Eğitim Danışmanlık Merkezinin kurucusuyum . Ekip arkadaşlarımla Öğrenme Bozukluğunun öğretmenler ve psikoloji profesyonelleri arasında bilinirliğini artırmak amacı ile milli eğitim ile ortak çalışmalar yapmaktayız. SIHHAT Projesi (Sağlık Bakanlığı Mülteciler için sağlık personeli eğitimi) ile Avrupa birliği projesinde eğitmen olarak görev aldım. Ayrıca Bedenime Dokunma, Şiddet ve Önlenmesi, Kendine Dur De, Doğa ve Çocuk gibi  sosyal projelerde çalışmaktan çok büyük keyif alıyorum. Bir yıldır Samsun Çocuk Koruma Platformu  olarak çocuk istismarını önlemek için çalışmalar yapmaktayım.

Yaşam yolculuğumda bana yol gösteren bir dize ile bitirmek istiyorum

Sağlık Rehberi

Uzm. Dr. Gülay Oğuz, henüz hiç paylaşım yapmamış..

Galeri

Uzm. Dr. Gülay Oğuz

Uzm. Dr. Gülay Oğuz, henüz hiç galeri paylaşmamış..

Yorumlar

Uzm. Dr. Gülay Oğuz için bir yorum yazın

  Yorum Gönder ( İsminiz Gizli Kalacaktır )

  capt

  Ücretsiz Randevu Al

  * Sitemiz üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene / danışmanlık ücret bilgisi için doktorunuza/uzmanınıza başvurunuz.

  doktor uzman

  Henüz Bir Randevu Takvimi Oluşturulmamış.