Yükleniyor

Psk. Gül Uzundağ

0.0
Yorum Sayısı0
Sağlık Rehberi0

Psk. Gül Uzundağ, Psikoloji alanında hizmet vermektedir. Psk. Gül Uzundağ kimdir? Hangi Hastanede, iletişim bilgileri ve hakkındaki yorumları okuyabilirsiniz. Psk. Gül Uzundağ için randevu alabilirsiniz.

Psk. Gül Uzundağ

Merhaba, ben Uludağ Üniversitesi'nden mezun olan bir psikoloğum. Alan eğitimim boyunca çocuk ve ergen psikolojisi konusuna ilgi duydum, derslerimi bu yönde seçmeye özen gösterdim ve meslek hayatımı da bu yönde şekillendirmek konusunda oldukça hevesliyim. Objektif çocuk testleri uygulamaları yapabilir ve iyi düzeyde MS Office programları kullanabilirim. Öte yandan mezun olduğum üniversiteden bir hocamız ve bölüm arkadaşlarımla çocuk ergen laboratuvarı kurmak için çalışmalar yapmaktayız. Çoğunlukla hümanistik ekollere ilgi duymakla birlikte özel olarak Bilişsel farkındalıklı terapi uygulamaları, bilişsel davranışçı terapi, şema terapi ve oyun terapileri ilgimi çekmekte.

Sağlık Rehberi

Psk. Gül Uzundağ, henüz hiç paylaşım yapmamış..

Galeri

Psk. Gül Uzundağ

Psk. Gül Uzundağ, henüz hiç galeri paylaşmamış..

Yorumlar

Psk. Gül Uzundağ için bir yorum yazın

    Yorum Gönder ( İsminiz Gizli Kalacaktır )

    capt

    Ücretsiz Randevu Al

    * Sitemiz üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene / danışmanlık ücret bilgisi için doktorunuza/uzmanınıza başvurunuz.

    Bu Doktor Siz misiniz? Üyeliği Talep Edin!