Yükleniyor

Psk. Gül Uzundağ

0.0
Yorum Sayısı0
Sağlık Rehberi0

Psk. Gül Uzundağ, Psikoloji alanında hizmet vermektedir. Psk. Gül Uzundağ kimdir? Hangi Hastanede, iletişim bilgileri ve hakkındaki yorumları okuyabilirsiniz. Psk. Gül Uzundağ için randevu alabilirsiniz.

Adresler ve Hizmetler

  Açık Adres

  Hizmetler
   Hastalıklar
    Sigortalar
     Kabul Edilen Yaş Grubu

     Konum

     Sağlık Rehberi

     Psk. Gül Uzundağ, henüz hiç paylaşım yapmamış..

     Galeri

     Psk. Gül Uzundağ

     Psk. Gül Uzundağ, henüz hiç galeri paylaşmamış..

     Yorumlar

     Psk. Gül Uzundağ için bir yorum yazın

      Yorum Gönder ( İsminiz Gizli Kalacaktır )

      capt

       Psk. Gül Uzundağ Bilgiler

       Merhaba, ben Uludağ Üniversitesi'nden mezun olan bir psikoloğum. Alan eğitimim boyunca çocuk ve ergen psikolojisi konusuna ilgi duydum, derslerimi bu yönde seçmeye özen gösterdim ve meslek hayatımı da bu yönde şekillendirmek konusunda oldukça hevesliyim. Objektif çocuk testleri uygulamaları yapabilir ve iyi düzeyde MS Office programları kullanabilirim. Öte yandan mezun olduğum üniversiteden bir hocamız ve bölüm arkadaşlarımla çocuk ergen laboratuvarı kurmak için çalışmalar yapmaktayız. Çoğunlukla hümanistik ekollere ilgi duymakla birlikte özel olarak Bilişsel farkındalıklı terapi uygulamaları, bilişsel davranışçı terapi, şema terapi ve oyun terapileri ilgimi çekmekte.

       İhtisaslar

       • Psikoloji

       Ücretsiz Randevu Al

       * Sitemiz üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene / danışmanlık ücret bilgisi için doktorunuza/uzmanınıza başvurunuz.

       doktor uzman

       Henüz Bir Randevu Takvimi Oluşturulmamış.