Yükleniyor

Psk. Göksu Ceren Dübüş

0.0
Yorum Sayısı0
Sağlık Rehberi0

Psk. Göksu Ceren Dübüş, Psikoloji alanında hizmet vermektedir. Psk. Göksu Ceren Dübüş kimdir? Hangi Hastanede, iletişim bilgileri ve hakkındaki yorumları okuyabilirsiniz. Psk. Göksu Ceren Dübüş için randevu alabilirsiniz.

Adresler ve Hizmetler

 • Epik Psikolojik Danışmanlık Merkezi
Açık Adres

Hizmetler
  Hizmetleri Genişlet
  Hizmetleri Kısalt
  Hastalıklar
   Hastalıkları Genişlet
   Hastalıkları Kısalt
   Sigortalar
    Sigortaları Genişlet
    Sigortaları Kısalt
    Kabul Edilen Yaş Grubu

    Konum

    Psk. Göksu Ceren Dübüş

    Lisans eğitimini Haliç Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Psikoloji bölümünü (%50burslu) 2018 yılında tamamlamıştır. Lisans eğitimi sırasında İstanbul Özel Fransız Lape Hastanesinde ve Trabzon Bilinçaltı enstitüsünde stajını tamamlamıştır. Lisans hayatı boyunca çeşitli projelerde yer almıştır. Haliç Üniversitesi Minik Kahramanlar projesinde yer almış, onkoloji servisinde yatan çocuklar ile gönüllü olarak çalışmıştır. Daha sonra EPOHDER ile birlikte yürütülen şehit aileleriyle ölüm ve yas üzerine psiko-sosyal müdahale içeren projede gönüllü olarak yer almıştır. 2017-2018 yılları arasında İstanbul Üniversitesi Pedagojik formasyon eğitimini tamamlamıştır. Pedagojik formasyon kapsamında Ortaköy Zübeyde Hanım Kız Meslek Lisesinde stajını tamamlamış ve çok fazla öğrenci ile birebir görüşme yapmıştır. Yüksek Lisans eğitimine başlamadan önce Çocuk Aile Rehberliği Derneğinde (ÇARE-DER) stajyer psikolog olarak çalışma imkânı bulmuş, danışanların izni dahilinde pek çok terapi seansı gözleme şansı bulmuştur. 2018 yılında Haliç Üniversitesi Tezli Klinik Psikoloji yüksek lisans programına kabul edilmiştir. Uzmanlık tezini kadına yönelik şiddet ile ilgili yazmıştır. Yüksek Lisans eğitimi süresince Etki Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezinde stajını tamamlamıştır. Daha sonra otizmli öğrencilere gölge öğretmenlik yapmış ve aileleri otizm konusunda bilinçlendirmek için çalışmalar yapmıştır. Davranış Araştırmaları ve Terapileri Merkezinde (DATEM) Prof.Dr. Ebru Şalcıoğlu’ndan Bilişsel Davranışçı Terapiler eğitimini tamamlamıştır. Cinsel Terapi Eğitim Bilimleri Enstitüsünde (CİTEB) Uzman Psikolog Gökhan Göksu’dan Aile, Çift ve Cinsel terapi eğitimini tamamlamıştır. Hakan Ertufan’dan ölüm ve yas terapisi eğitimini almıştır. Ataşehir Kent Konseyi ve İyilik İçimizde Derneğinin birlikte yürüttüğü ‘Bizim Çocuklarımız’ projesinde 2020 Mayıs ayından itibaren gönüllü psikolog olarak görev almaktadır. Sevgi evlerinde büyüyen genç yetişkinler ile psiko-sosyal müdahale konulu ‘Bizim Çocuklarımız’ projesinde 2020 Temmuz ayından itibaren proje koordinatörü olarak görev almaktadır. 2021 Temmuz ayından itibaren Epik Psikolojik Danışmanlık Merkezinde danışan kabulüne başlamıştır.

    Sağlık Rehberi

    Psk. Göksu Ceren Dübüş, henüz hiç paylaşım yapmamış..

    Galeri

    Psk. Göksu Ceren Dübüş

    Psk. Göksu Ceren Dübüş, henüz hiç galeri paylaşmamış..

    Yorumlar

    Psk. Göksu Ceren Dübüş için bir yorum yazın

     Yorum Gönder ( İsminiz Gizli Kalacaktır )

     capt

     Ücretsiz Randevu Al

     * Sitemiz üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene / danışmanlık ücret bilgisi için doktorunuza/uzmanınıza başvurunuz.

     Adres

     D100 Yanyol sokak no:14/B Kat:6 No:610, Bahçelievler, İstanbul