Yükleniyor

Psk. Gökmen Kübra İpek

0.0
Yorum Sayısı0
Sağlık Rehberi0

Psk. Gökmen Kübra İpek, Psikoloji alanında hizmet vermektedir. Psk. Gökmen Kübra İpek kimdir? Hangi Hastanede, iletişim bilgileri ve hakkındaki yorumları okuyabilirsiniz. Psk. Gökmen Kübra İpek için randevu alabilirsiniz.

Psk. Gökmen Kübra İpek

Psikolog Gökmen Kübra İPEK 1993 yılı İstanbul doğumludur. 2017 yılı Ankara Ufuk Üniversitesi Fen – Edebiyat Fakültesi Psikoloji Bölümü mezunudur. Üniversite eğitimi sırasında ve sonrasında Aksaray Devlet Hastanesi’nde, İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Konsültasyon Liyezon Psikiyatrisi'nde ve Serçev (Serebral Palsili Çocuklar Derneği)’de stajyer psikolog olarak görev yapmıştır. Mersin Üniversitesi Eğitim Fakültesi Pedagojik Formasyon eğitimini tamamlayarak eğitim pedagojisi alanında yeterlilik sağlamıştır. Aldığı eğitimler çerçevesinde objektif testler, kişilik testleri, zeka testleri ve nöropsikolojik testlerin uygulayıcısı olmaya hak kazanmıştır. Terapi ekolu olarak, Bilişsel Davranışçı Terapi (BDT), Şema Terapi ve Gottman Yönelimli Çift Terapisi'ni benimsemiştir. Mezuniyetinin ardından alanındaki yetkinliği çerçevesinde ve etik ilkeleri prensip alarak Kayseri’de hizmete başlamıştır. Şimdilerde ise Gama Psikoloji kurucusu olarak Aksaray’ da hizmet vermektedir. ÇALIŞMA ALANLARI -Bireysel Terapi -Çocuk ve Ergen Terapisi -Çift ve Aile Terapisi -Cinsel Terapi -Kurumsal Terapi ve Danışmanlık

Sağlık Rehberi

Psk. Gökmen Kübra İpek, henüz hiç paylaşım yapmamış..

Galeri

Psk. Gökmen Kübra İpek

Psk. Gökmen Kübra İpek, henüz hiç galeri paylaşmamış..

Yorumlar

Psk. Gökmen Kübra İpek için bir yorum yazın

    Yorum Gönder ( İsminiz Gizli Kalacaktır )

    capt

    Ücretsiz Randevu Al

    * Sitemiz üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene / danışmanlık ücret bilgisi için doktorunuza/uzmanınıza başvurunuz.

    Bu Doktor Siz misiniz? Üyeliği Talep Edin!