Yükleniyor

Psk. Gizem Tan

0.0
Yorum Sayısı0
Sağlık Rehberi0

Psk. Gizem Tan, Psikoloji alanında hizmet vermektedir. Psk. Gizem Tan kimdir? Hangi Hastanede, iletişim bilgileri ve hakkındaki yorumları okuyabilirsiniz. Psk. Gizem Tan için randevu alabilirsiniz.

Adresler ve Hizmetler

 • Nefa Psikoloji
Açık Adres

Hizmetler
  Hizmetleri Genişlet
  Hizmetleri Kısalt
  Hastalıklar
   Hastalıkları Genişlet
   Hastalıkları Kısalt
   Sigortalar
    Sigortaları Genişlet
    Sigortaları Kısalt
    Kabul Edilen Yaş Grubu

    Konum

    Psk. Gizem Tan

    Psk.Gizem Tan Psikolog olarak hizmet vermektedir. Üsküdar Üniversitesi Psikoloji bölümünden onur derecesiyle mezun olmuştur. Akademik hayatı boyunca İstanbul Adalet Sarayı, NP İstanbul Beyin Hastanesi, Sosyal Hizmet Kurumları, rehabilitasyon gibi merkezlerde stajlar yapıp vaka gözlemleme, MMPI,AGTE gibi testleri uygulama ve raporlamayı öğrenme fırsatları buldu. Lisans eğitimi boyunca çeşitli topluluklarda gönüllü olarak yer aldı. Bunun yanı sıra Prof. Dr. Nevzat Tarhan danışmanlığında 'Gençlerle İyi Oluşa Doğru' adlı proje ile 19-24 yaş arası gençlerle çeşitli aktiviteler ve eğitimlerle gençlerin kendi potansiyellerini tam anlamıyla gerçekleştirebilmelerine katkı sağladı. Çeşitli eğitim ve seminerlere katılıp aktif olarak kendini geliştirmeye devam etmektedir. Ankara Gelişim Tarama Envanteri, Metropolitan Okul Olgunluk Testi, Gessel Gelişim Figürleri Testi, Goodenough Harris Bir İnsan Çiz Testi, Frostig Gelişimsel Görsel Algı Testi, Benton Görsel Bellek Testi, D2 Dikkat Testi, Burdon Dikkat Testi, Bender Gestalt Görsel Motor Algı Testi, Catell Zeka Testi, Kent Egy Zeka Testi, Porteus Labirentleri Testi, Beck Depresyon Envanteri, Çocukluk Çağı Travma Ölçeği, Duygudurum Bozukluğu Ölçeği, Erişkin DEB/DHEB Tanı ve Değerlendirme Envanteri, PARI Aile Hayatı ve Çocuk Yetiştirme Tutumu Ölçeği'ni uygulamaktadır.

    Sağlık Rehberi

    Psk. Gizem Tan, henüz hiç paylaşım yapmamış..

    Galeri

    Psk. Gizem Tan

    Psk. Gizem Tan, henüz hiç galeri paylaşmamış..

    Yorumlar

    Psk. Gizem Tan için bir yorum yazın

     Yorum Gönder ( İsminiz Gizli Kalacaktır )

     capt

     Ücretsiz Randevu Al

     * Sitemiz üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene / danışmanlık ücret bilgisi için doktorunuza/uzmanınıza başvurunuz.

     Adres

     Merdivenköy Mahallesi Şair Arşi Caddesi No:40/4 Kat 2, Kadıköy, İstanbul