Yükleniyor

Uzm. Kl. Psk. Esma Seda Sönmez

0.0
Yorum Sayısı0
Sağlık Rehberi0

Uzm. Kl. Psk. Esma Seda Sönmez, Psikoloji alanında hizmet vermektedir. Uzm. Kl. Psk. Esma Seda Sönmez kimdir? Hangi Hastanede, iletişim bilgileri ve hakkındaki yorumları okuyabilirsiniz. Uzm. Kl. Psk. Esma Seda Sönmez için randevu alabilirsiniz.

Adresler ve Hizmetler

 • Uzm. Kl. Psk. Esma Seda Sönmez
Açık Adres

Hizmetler
  Hizmetleri Genişlet
  Hizmetleri Kısalt
  Hastalıklar
   Hastalıkları Genişlet
   Hastalıkları Kısalt
   Sigortalar
    Sigortaları Genişlet
    Sigortaları Kısalt
    Kabul Edilen Yaş Grubu

    Konum

    Uzm. Kl. Psk. Esma Seda Sönmez

    Uzm. Klinik Psikolog Esma Seda Sönmez, İzmir’de doğdu ve ilk, orta ve lise eğitimlerini İzmir’de tamamladı. Lisans eğitimini Beykent Üniversitesi psikoloji bölümünde tamamladı. Lisans eğitimi sırasında stajlarını Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi psikiyatri servisinde ve Avcılar Murat Kölük Devlet Hastanesinde psikolog yanında yaptı. Türk Psikologlar Derneği üyeliği ile birlikte WISC-4 zeka testi eğitimi ve objektif çocuk değerlendirme testleri eğitimlerini aldı. Ayrıca lisans eğitimi sırasında Marmara Üniversitesi Pedagojik Formasyon eğitimini de tamamlayarak sertifikasını aldı.Rorschach derneğine bağlı Neslihan Zabcı’nın verdiği Rorschach, CAT ve TAT testleri ile çocuğun ruhsal işlevinin değerlendirilmesi eğitimine devam etmektedir. Mezun olduktan sonra Özel Esenyurt Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi'nde kurum psikoloğu olarak bir yıl süre ile çalıştı. Lisans eğitimine ek olarak Klinik Psikoloji dalında yüksek lisans eğitimi almıştır. Klinik Psikoloji Yüksek lisans eğitimini tamamladığı araştırma ‘’sessiz çocuklar : DSM5’e yeni eklenen kaygı bozukluğu (seçici konuşmazlık) selektif mutizm’e bir bakış’’ tır. Yüksek lisans eğitimi sonrası Bakırköy’de Diyet ve Psikoloji Merkezi’nde danışan görmüştür. Şuanda Manisa’da kurucusu olduğu Manisa Psikoloji Kliniği’nde çocuk, ergen ve yetişkin terapisi yaparak danışan görmektedir.

    Sağlık Rehberi

    Uzm. Kl. Psk. Esma Seda Sönmez, henüz hiç paylaşım yapmamış..

    Galeri

    Uzm. Kl. Psk. Esma Seda Sönmez

    Uzm. Kl. Psk. Esma Seda Sönmez, henüz hiç galeri paylaşmamış..

    Yorumlar

    Uzm. Kl. Psk. Esma Seda Sönmez için bir yorum yazın

     Yorum Gönder ( İsminiz Gizli Kalacaktır )

     capt

     Ücretsiz Randevu Al

     * Sitemiz üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene / danışmanlık ücret bilgisi için doktorunuza/uzmanınıza başvurunuz.

     Adres

     Uncubozköy Mh. Cemal Ergün Cd. No:94/A A blok Bahçe giriş, Manisa