Yükleniyor

Psk. Erva Gülcan

0.0
Yorum Sayısı0
Sağlık Rehberi0

Psk. Erva Gülcan, Psikoloji alanında hizmet vermektedir. Psk. Erva Gülcan kimdir? Hangi Hastanede, iletişim bilgileri ve hakkındaki yorumları okuyabilirsiniz. Psk. Erva Gülcan için randevu alabilirsiniz.

Adresler ve Hizmetler

 • Canlı Danışmanlık
Açık Adres

Hizmetler
  Tüm Hizmetleri Gör
  Hizmetleri Kısalt
  Hastalıklar
   Tüm Hastalıkları Gör
   Hastalıkları Kısalt
   Sigortalar
    Tüm Sigortaları Gör
    Sigortaları Kısalt
    Kabul Edilen Yaş Grubu

    Konum

    Sağlık Rehberi

    Psk. Erva Gülcan, henüz hiç paylaşım yapmamış..

    Galeri

    Psk. Erva Gülcan

    Psk. Erva Gülcan, henüz hiç galeri paylaşmamış..

    Yorumlar

    Psk. Erva Gülcan için bir yorum yazın

     Yorum Gönder ( İsminiz Gizli Kalacaktır )

     capt

      Psk. Erva Gülcan Bilgiler

      Yetişkin, çift/aile ve gebelerle çalışmaktadır. İngilizce psikoloji lisans eğitimini İstanbul Şehir Üniversitesi'nde burslu tamamlarken aynı zamanda bir çok alanda projelerde yer almıştır. Haydarpaşa Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi Psikiyatri Kliniğinde stajyer psikolog olarak klinik ve poliklinikte hasta takibi, vizitlere katılım, BDT ve EMDR seansları, EKT tedavisine katılım gerçekleştirmiştir. Alandaki ilk yıllarında çocuklarla travma çalışmış ve anaokullarına danışmanlık vermiştir. Sonrasında aile, evlilik ve çift terapileri, cinsel terapi, ebeveyn danışmanlığı eğitimlerini almıştır. Yıldız Teknik Üniversitesi Aile Danışmanlığı eğitimini tamamlamıştır. Kitlesel travma, savaşın psikososyal etkileri gibi toplumsal sorunları ele alan eğitimlere katılmıştır. Doğuma Hazırlık Eğitmeni eğitimi, Doula-Doğum Destekçisi Eğitimi ve Doğum Psikoterapisi eğitimi almıştır. Hipnoterapi, refleksoloji, aromaterapi gibi terapide destekleyici eğitimlerini tamamlamıştır. Halihazırda yetişkin/ bireysel terapileri, çift ve cinsel terapiler, evlilik ve boşanma terapisi uygulamaktadır. Hamile kalma süreçlerinde psikolojik destek vermekte, hamile ve doğum psikoterapisi yapmakta ve doğum anında ailenin yanında olup hem anneye hem aile üyelerine destek vermektedir. Doğuma El Ele Derneği üyesidir. Aynı zamanda bir diyetisyen ve yoga eğitmeni eşliğinde doğuma hazırlık eğitimi, ebeveynlik eğitimleri vermektedir. Sivil Toplum Kuruluşlarında, derneklerde ve eğitim merkezlerinde seminerler vermektedir. Bilişsel Davranışçı Terapi, Çözüm Odaklı, Gestalt, Varoluşsal terapi gibi birçok terapi ekolünü terapilerde kullanmaktadır. Yetişkin değerlendirme testlerini uygulamaktadır. Anksiyete/kaygı bozuklukları, yeme bozuklukları, obsesif kompülsif bozukluk, depresyon, panik atak, travma, evlilik öncesi ve sonrası çift problemleri, vajinismus, hamile ve doğum desteği en sık çalıştığı alanlardır.

      İhtisaslar

      • Psikoloji

      Ücretsiz Randevu Al

      * Sitemiz üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene / danışmanlık ücret bilgisi için doktorunuza/uzmanınıza başvurunuz.

      Adres

      Erenköy, İstanbul