Yükleniyor

Psk. Elif Yamaş

0.0
Yorum Sayısı0
Sağlık Rehberi0

Psk. Elif Yamaş, Psikoloji alanında hizmet vermektedir. Psk. Elif Yamaş kimdir? Hangi Hastanede, iletişim bilgileri ve hakkındaki yorumları okuyabilirsiniz. Psk. Elif Yamaş için randevu alabilirsiniz.

Psk. Elif Yamaş

İlk, orta lise eğitimimi İstanbul’da tamamladım. Psikoloji lisans eğitimimi, üç senede “Yüksek Onur” derecesiyle Maltepe Üniversitesinde bölüm ikincisi olarak tamamladım. Lisans eğitimime devam ederken, Milli Eğitim Bakanlığı tarafından dezavantajlı bireylere ücretsiz olarak hizmet veren Fizik Tedavi Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezinde gönüllü olarak görev aldım. Zorunlu klinik stajımı İstanbul Bakırköy Prof. Dr. Mazhar Osman Ruh Sağlığı ve Sinir Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesinde yaptım. Yaptığım bu staj sayesinde Lisans eğitimim boyunca edindiğim teorik bilgileri pekiştirebilme, DSM 5 tanı kriterlerine uyan Şizofreni, Obsesif Kompulsif Bozukluk, Kaygı Bozukluğu, Bipolar Bozukluk gibi tanısı bulunan kişileri yakından gözlemleyebilme fırsatlarını yakaladım. Gelişim Üniversitesinde tam burslu olarak kabul aldığım Klinik Psikoloji Yüksek Lisans programına devam etmekteyim. 2019 yılından beri Çift ve Aile Terapileri Derneği (ÇATED) Basın ve Halkla İlişkiler Komitesinde görev almaktayım. Toplumu oluşturanların bireyler değil, anne ve babaların yetiştirdiği çocuklar olduğunu düşündüğüm için öncelikle anne ve babaların birbirleriyle ve çocuklarıyla sağlıklı bir etkileşim içerisinde bulunmasının sağlıklı bir toplum oluşturacağını inanarak bu prensibim ışığında eğitimlerime devam ettim. Çeşitli seminer ve eğitimlere katılmakta ve çeşitli çalışmalarımı sürdürmekteyim. Terapi seanslarımda Bilişsel Davranışçı Terapi, Duygu Odaklı Evlilik ve Çift Terapisi, Sistemik/ Bilişsel Davranışçı Cinsel Terapi tekniklerini kullanmaktayım. Şu anda İstanbul’da Yamaş Grup A.Ş. bünyesinde yer alan kendi ofisimde yetişkin danışanlarıma, online ya da yüz yüze hizmet vermekteyim.

Sağlık Rehberi

Psk. Elif Yamaş, henüz hiç paylaşım yapmamış..

Galeri

Psk. Elif Yamaş

Psk. Elif Yamaş, henüz hiç galeri paylaşmamış..

Yorumlar

Psk. Elif Yamaş için bir yorum yazın

    Yorum Gönder ( İsminiz Gizli Kalacaktır )

    capt

    Ücretsiz Randevu Al

    * Sitemiz üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene / danışmanlık ücret bilgisi için doktorunuza/uzmanınıza başvurunuz.

    Bu Doktor Siz misiniz? Üyeliği Talep Edin!