Yükleniyor

Psk. Dan. Dilan Tuncel

0.0
Yorum Sayısı0
Sağlık Rehberi0

Psk. Dan. Dilan Tuncel, Psikolojik Danışma ve Rehberlik alanında hizmet vermektedir. Psk. Dan. Dilan Tuncel kimdir? Hangi Hastanede, iletişim bilgileri ve hakkındaki yorumları okuyabilirsiniz. Psk. Dan. Dilan Tuncel için randevu alabilirsiniz.

Adresler ve Hizmetler

 • Canlı Danışmanlık
Açık Adres

Hizmetler
  Hizmetleri Genişlet
  Hizmetleri Kısalt
  Hastalıklar
   Hastalıkları Genişlet
   Hastalıkları Kısalt
   Sigortalar
    Sigortaları Genişlet
    Sigortaları Kısalt
    Kabul Edilen Yaş Grubu

    Konum

    Psk. Dan. Dilan Tuncel

    Merhabalar ben Psikolojik Danışman Dilan Tuncel. 01.01.1996 yılı İstanbul doğumluyum. İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi %30 İngilizce Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik bölümü 2019 yılı mezunuyum. Şuan Klinik Psikoloji yüksek lisansımı yapmaktayım. Üniversitemi okuduğum sırada gönüllü anaokulu ve psikolojik danışmanlık merkezlerinde staj yaptım ve seminerler verdim. Kendimi geliştirmek adına bir çok eğitim aldım. Test eğitimleri, terapi eğitimleri, gönüllü atölye çalışmaları. drama ve psikodrama eğitimlerine katıldım. Yeni ekollere oldukça hakim olmaktayım. Takip edip katılmaktayım. Şuan bir danışmanlık merkezinde aktif olarak danışan görmekteyim ve aile danışmanlığı eğitimimi bitirmek üzereyim ayrıca online psikolojik danışmanlık da yapmaktayım. Her danışanıma ayrı bir müdahale planı oluşturup ödevler, kitap terapisi sanat terapileri ile de desteklemekteyim. Aldığım bir çok eğitimim bulunmaktadır ve uygulayıcıyım. EMDR terapisi, Çocuk Ergen ve Yetişkinlerde Bilişsel Davranışçı Terapiler, Travma sonrası stres bozukluğu eğitimi, Aktarım odaklı terapi, Cinsel terapi, Yas danışmanlığı, MMPİ ve yetişkin testleri, Çocuklarda kişilik, zeka, gelişim ve dikkat testleri, drama-psikorama, logoterapi, CAT ve louissa duss testi, Resim Analizi, Oyun Terapisi, Kısa süreli çözüm odaklı terapi, Terapötik kartlar, Mindfulness atölye, Masal terapisi, Sanat terapisi ve Rüya analizi atölye çalışmaları, meslekler ile ilgili envanterler, Ölüm ve yas terapisi 1. ve 2. modül ve daha bir çok eğitimim bulunmaktadır.

    Sağlık Rehberi

    Psk. Dan. Dilan Tuncel, henüz hiç paylaşım yapmamış..

    Galeri

    Psk. Dan. Dilan Tuncel

    Psk. Dan. Dilan Tuncel, henüz hiç galeri paylaşmamış..

    Yorumlar

    Psk. Dan. Dilan Tuncel için bir yorum yazın

     Yorum Gönder ( İsminiz Gizli Kalacaktır )

     capt

     Ücretsiz Randevu Al

     * Sitemiz üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene / danışmanlık ücret bilgisi için doktorunuza/uzmanınıza başvurunuz.

     Adres

     Osmaniye Mahallesi Olgunlar Sokak No:22/1, Bakırköy