Yükleniyor
0.0
Yorum Sayısı0
Sağlık Rehberi0

Op. Dr. Çağdaş Orman, Estetik Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi alanında hizmet vermektedir. Op. Dr. Çağdaş Orman kimdir? Hangi Hastanede, iletişim bilgileri ve hakkındaki yorumları okuyabilirsiniz. Op. Dr. Çağdaş Orman için randevu alabilirsiniz.

Op. Dr. Çağdaş Orman

Op. Dr. Çağdaş ORMAN, lisans öncesi öğrenimlerinin ardından 2001 yılında İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi, Uğur Derman İngilizce Tıp Programını başarıyla tamamlamıştır. İhtisasını ise, 2010 - 2015 yılları arasında İstanbul Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde tamamlayarak Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi uzmanı olmuştur. Eğitim süresi boyunca özellikle yüz estetiği , burun estetiği, meme estetiği ve vücut şekillendirme estetiği üzerine kurs ve seminerlere katılan, Op. Dr. Çağdaş ORMAN, 2017 yılından itibaren çeşitli kliniklerde danışman hekim olarak yurt içinde ve yurt dışında ameliyatlar yapmış mesleki çalışmalarına ise, 2018 yılı itibariyla Ataköy’deki kendi kliniğinde devam etmektedir.

Sağlık Rehberi

Op. Dr. Çağdaş Orman, henüz hiç paylaşım yapmamış..

Galeri

Op. Dr. Çağdaş Orman

Op. Dr. Çağdaş Orman, henüz hiç galeri paylaşmamış..

Yorumlar

Op. Dr. Çağdaş Orman için bir yorum yazın

  Yorum Gönder ( İsminiz Gizli Kalacaktır )

  capt

  Ücretsiz Randevu Al

  * Sitemiz üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene / danışmanlık ücret bilgisi için doktorunuza/uzmanınıza başvurunuz.

  doktor uzman

  Henüz Bir Randevu Takvimi Oluşturulmamış.