Yükleniyor

Psk. Büşra Hayırlı Hanay

0.0
Yorum Sayısı0
Sağlık Rehberi0

Psk. Büşra Hayırlı Hanay, Psikoloji alanında hizmet vermektedir. Psk. Büşra Hayırlı Hanay kimdir? Hangi Hastanede, iletişim bilgileri ve hakkındaki yorumları okuyabilirsiniz. Psk. Büşra Hayırlı Hanay için randevu alabilirsiniz.

Adresler ve Hizmetler

 • İlkadım Psikolojik Danışmanlık Merkezi
Açık Adres

Hizmetler
  Hizmetleri Genişlet
  Hizmetleri Kısalt
  Hastalıklar
   Hastalıkları Genişlet
   Hastalıkları Kısalt
   Sigortalar
    Sigortaları Genişlet
    Sigortaları Kısalt
    Kabul Edilen Yaş Grubu

    Konum

    Psk. Büşra Hayırlı Hanay

    Psikolog/Aile Danışmanı Büşra HAYIRLI HANAY Bilişsel Davranışçı Terapist, Çocuk Ergen Yetişkin Terapisti, Oyun Terapisti. Maltepe Üniversitesi Klinik Psikoloji Yüksek Lisans Programında tez aşamasında olan Büşra HAYIRLI HANAY, İstanbul Kültür Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Psikoloji bölümünden bölüm birinciliği derecesi ile mezun olmuştur. Akademik eğitimi sırasında İstanbul Çapa Tıp Fakültesi Nöropsikoloji Laboratuvarı, Trakya Üniversitesi Tıp Fakültesi Çocuk ve Ergen Ruh Sağlığı ve Hastalıkları, Edirne Devlet Hastanesi, Bakırköy Adalet Sarayı ve birçok özel anaokulunda klinik deneyimler elde etmiştir. Akademik deneyimleri dışında gönüllü çalışmalara önem vermiş ve KAÇUV, YEŞİLAY gibi kurumlarda birçok sosyal sorumluluk projelerinde yer almıştır. Lisans eğitiminin ardından Yıldız Teknik Üniversitesi ‘Aile Danışmanlığı’ sertifika programını süpervizyon eşliğinde danışan görerek başarı ile tamamlamıştır. Aynı zamanda İstanbul Kültür Üniversitesi’nde Pedagojik Formasyon eğitimini tamamlamıştır. Denver 2, Çocuk Değerlendirme Testleri, Oyun Terapisi, Kısa Süreli Çözüm Odaklı Terapi, Bilişsel Davranışçı Terapi, Evlilik ve Çift Terapisi, Hasta ve Hasta Yakını Psikolojisi, Kriz Durumları ile Baş etme, Psikolojik İlk Yardım, Travma ve Yas Terapisi eğitimlerini tamamlamış ve bu bağlamda danışan takibi yapmıştır. 2018-2019 yılları arasında çeşitli özel anaokullarında psikolog olarak görev yaparak çocuk gelişim takibi yapmış ve ebeveynlere danışmanlık hizmeti vermiştir. Aktif olarak terapi eğitimlerine devam etmekte olup ailelere ve öğrencilere çeşitli konularda seminerler/eğitimler vermektedir. Şu anda İlkadım Psikolojik Danışmanlık Merkezi'nde aile danışmanı, oyun terapisti ve psikolog olarak çocuk-ergen-yetişkin ve çift çalışmalarını aktif olarak sürdürmektedir. Kaygı bozuklukları, Depresyon, Özgüven Sorunları, Panik Atak, Öfke Problemi, Fobiler, Obsesif Kompulsif Bozukluk, Sınav Kaygısı, Davranış Problemleri, Ergenlik Dönemi Sorunları, Travmaya Bağlı Sorunlar, Ebeveyn Danışmanlığı, Aile İçi İletişim, İlişki ve Evlilik Sorunları gibi konularla çalışmaktadır.

    Sağlık Rehberi

    Psk. Büşra Hayırlı Hanay, henüz hiç paylaşım yapmamış..

    Galeri

    Psk. Büşra Hayırlı Hanay

    Psk. Büşra Hayırlı Hanay, henüz hiç galeri paylaşmamış..

    Yorumlar

    Psk. Büşra Hayırlı Hanay için bir yorum yazın

     Yorum Gönder ( İsminiz Gizli Kalacaktır )

     capt

     Ücretsiz Randevu Al

     * Sitemiz üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene / danışmanlık ücret bilgisi için doktorunuza/uzmanınıza başvurunuz.

     Adres

     Doğu Mahallesi Lale Sokak Gülbay Apartmanı No:9/1, Pendik