Yükleniyor

Dyt. Burcu Kırmızı

0.0
Yorum Sayısı0
Sağlık Rehberi0

Dyt. Burcu Kırmızı, Diyetisyen alanında hizmet vermektedir. Dyt. Burcu Kırmızı kimdir? Hangi Hastanede, iletişim bilgileri ve hakkındaki yorumları okuyabilirsiniz. Dyt. Burcu Kırmızı için randevu alabilirsiniz.

Adresler ve Hizmetler

 • Canlı Danışmanlık
Açık Adres

Hizmetler
  Hizmetleri Genişlet
  Hizmetleri Kısalt
  Hastalıklar
   Hastalıkları Genişlet
   Hastalıkları Kısalt
   Sigortalar
    Sigortaları Genişlet
    Sigortaları Kısalt
    Kabul Edilen Yaş Grubu

    Konum

    Dyt. Burcu Kırmızı

    Diyetisyen Burcu Kırmızı 1990 yılında Hatay'da doğmuştur. Lise döneminde Leonardo Da Vinci öğrenci değişim projesi ile Hollanda'da eğitim görmüştür. 2011 yılı Ankara Üniversitesi Gıda Teknolojisi, 2021 İstanbul Gelişim Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik mezunudur. Hali hazırda İstanbul Üniversitesi Uzaktan Öğrenim ile Çocuk Gelişimi bölümü 2. sınıf öğrencisidir. Yaklaşık 10 yıl havayolu catering firmasında Hijyen Uzmanı olarak görev almıştır. 2021 Mart sonu itibari ile yaşamına Bodrum'da devam etmektedir. Eğitim ve kariyer sürecinde birçok yurtdışı görevinde bulunmuştur. Kızılay Tıp Merkezi'nde stajını tamamlamıştır. Lisans bitirme tezini "İlköğretim Çağındaki Çocuklarda Obeziteyi Önlemeye Yönelik Yapılan Çalışmaların Araştırılması" konusu üzerinde yapmıştır. Bu süreçte çocukluk çağı ve yetişkin obezitesi ile ilgili birçok araştırma yapmış, obeziteye bağlı olan birçok hastalık ile ilgili araştırmaları tamamlamıştır. Gaia dergi ve Etkin Sağlık Dergisi'nde araştırmalarına ait yazıları mevcuttur. Karyafiz Fizyoterapi ve Sağlıklı Yaşam Merkezi'nde kariyerine devam etmektedir. Ayrıca özel bir otelde hijyen ve gıda güvenliği kontrolleri kapsamında görev almaktadır. Pandemi sürecinde online olarak birçok hastaya hizmet vermiştir. Hizmet alanları; gebe ve emzikli beslenmesi, bebek ve çocuk sağlığı-beslenmesi, bireye özel hastalıklarda beslenme, kilo alma ve kilo verme, özel firmalara kurumsal danışmanlık, çocuk ve yetişkinlere özel beslenme eğitimleri ve online beslenme danışmanlığıdır.

    Sağlık Rehberi

    Dyt. Burcu Kırmızı, henüz hiç paylaşım yapmamış..

    Galeri

    Dyt. Burcu Kırmızı

    Dyt. Burcu Kırmızı, henüz hiç galeri paylaşmamış..

    Yorumlar

    Dyt. Burcu Kırmızı için bir yorum yazın

     Yorum Gönder ( İsminiz Gizli Kalacaktır )

     capt

     Ücretsiz Randevu Al

     * Sitemiz üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene / danışmanlık ücret bilgisi için doktorunuza/uzmanınıza başvurunuz.

     Adres

     Konacik Mahallesi Mehmet Akif Ersoy Caddesi 5F/4 Pamir İş Merkezi, Bodrum, Muğla