Yükleniyor

Dkt. Beyza Çalık

0.0
Yorum Sayısı0
Sağlık Rehberi0

Dkt. Beyza Çalık, Dil ve Konuşma Terapisi alanında hizmet vermektedir. Dkt. Beyza Çalık kimdir? Hangi Hastanede, iletişim bilgileri ve hakkındaki yorumları okuyabilirsiniz. Dkt. Beyza Çalık için randevu alabilirsiniz.

Adresler ve Hizmetler

 • Canlı Danışmanlık
Açık Adres

Hizmetler
  Hizmetleri Genişlet
  Hizmetleri Kısalt
  Hastalıklar
   Hastalıkları Genişlet
   Hastalıkları Kısalt
   Sigortalar
    Sigortaları Genişlet
    Sigortaları Kısalt
    Kabul Edilen Yaş Grubu

    Konum

    Dkt. Beyza Çalık

    Üsküdar üniversitesi dil ve konuşma terapisi bölümünden 2018 Haziran ayında mezun oldum. Yüksek lisans eğitimime Üsküdar Üniversitesinde Sağlık Bilimleri Fakültesi Dil ve Konuşma Terapisi anabilimdalı Akıcılık Bozuklukları alanında sürdürmeye devam etmekteyim. Lisans eğitim hayatım boyunca farklı kurslara ve seminerlere katıldım. 2015-2017-2019 Ulusal dil ve konuşma bozuklukları kongreleri 13-14-15 Ekim 2019 Yetilkin kekemeliğinde bilişse davranışçı yaklaşım ve exposure eğitimi 20-21 Mayıs 2018 Floortime (101) başlangıç düzeyi kursu 25 Mayıs 2018 Eteçom etkileşim temelli erken çocuklukta müdahale programı 2015-2016-2017 Dünya ses günü sempozyumu 11-13 Mayıs 2017 Total larenjektomi sonrası ses rehabilitasyonu: ses protezi uygulamaları 11-13 Mayıs Ses bozukluklarında klinik müdahale kursu 2 yıllık rehabilitasyon tecrübesinden sonra kendime ait Selis Dil ve Konuşma Merkezinde hizmet vermeye başladım. Rehabilitasyon merkezindeki vaka çeşitliliğinin çok fazla olması nedeniyle her türlü dil ve konuşma bozukluğu yaşayan çocuklar ve yetişkinler ile terapilerimi sürdürdüm. Şu anda hizmet verdiğim Dil ve Konuşma Merkezinde de her türlü terapi ve değerlendirmeyi sürdürmekteyim. Çocuklarda ya da yetişkinlerde kekemelik, harfleri çıkaramama, yanlış söyleme, eklerin kullanılmaması, fonoloji farkındalık eksiklikleri, kelime dağarcığının az olması, geç konuşma, dudak damak yarıklığına bağlı olan konuşma bozuklukları, kaza sonrası yaşanılan konuşma bozuklukları, özgül dil bozukluğu, ses bozuklukları, yutma bozuklukları vs. ile ilgilenmekteyim.

    Sağlık Rehberi

    Dkt. Beyza Çalık, henüz hiç paylaşım yapmamış..

    Galeri

    Dkt. Beyza Çalık

    Dkt. Beyza Çalık, henüz hiç galeri paylaşmamış..

    Yorumlar

    Dkt. Beyza Çalık için bir yorum yazın

     Yorum Gönder ( İsminiz Gizli Kalacaktır )

     capt

     Ücretsiz Randevu Al

     * Sitemiz üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene / danışmanlık ücret bilgisi için doktorunuza/uzmanınıza başvurunuz.

     Adres

     Havzan mahallesi Vukuf sokak Ekici Plaza no:3 kat:1, Konya