Yükleniyor

Dkt. Betül Seyhan

0.0
Yorum Sayısı0
Sağlık Rehberi0

Dkt. Betül Seyhan, Dil ve Konuşma Terapisi alanında hizmet vermektedir. Dkt. Betül Seyhan kimdir? Hangi Hastanede, iletişim bilgileri ve hakkındaki yorumları okuyabilirsiniz. Dkt. Betül Seyhan için randevu alabilirsiniz.

Dkt. Betül Seyhan

Betül SEYHAN, İstanbul Medipol Üniversitesi Dil ve Konuşma Terapisi bölümü 2020-2021 öğretim yılı lisans mezunudur. Lisans eğitimi sırasında Medipol Mega Hastanesi'nde , İstanbul Medipol Üniversitesi Dil,Konuşma ve Yutma Terapisi ve Yenilikçi Teknolojiler Araştırma ve Uygulama Merkezi'nde (MEDKOM) , Bilge Eller Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi'nde , Yankım Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi'nde klinik gözlem ve uygulama yapmıştır. Lisans eğitiminin son yılında İstanbul Medipol Üniversitesi Dil,Konuşma ve Yutma Terapisi ve Yenilikçi Teknolojiler Araştırma ve Uygulama Merkezi'nde (MEDKOM) klinik uygulama yapmıştır. Şu anda Orenda Dil Konuşma ve Gelişim Merkezi'nde Dil ve Konuşma Terapisti olarak görev yapmaktadır.

Sağlık Rehberi

Dkt. Betül Seyhan, henüz hiç paylaşım yapmamış..

Galeri

Dkt. Betül Seyhan

Dkt. Betül Seyhan, henüz hiç galeri paylaşmamış..

Yorumlar

Dkt. Betül Seyhan için bir yorum yazın

    Yorum Gönder ( İsminiz Gizli Kalacaktır )

    capt

    Ücretsiz Randevu Al

    * Sitemiz üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene / danışmanlık ücret bilgisi için doktorunuza/uzmanınıza başvurunuz.

    Bu Doktor Siz misiniz? Üyeliği Talep Edin!