Yükleniyor

Dyt. Begüm Büyükmesçi

0.0
Yorum Sayısı0
Sağlık Rehberi0

Dyt. Begüm Büyükmesçi, Diyetisyen alanında hizmet vermektedir. Dyt. Begüm Büyükmesçi kimdir? Hangi Hastanede, iletişim bilgileri ve hakkındaki yorumları okuyabilirsiniz. Dyt. Begüm Büyükmesçi için randevu alabilirsiniz.

Adresler ve Hizmetler

 • Canlı Danışmanlık
Açık Adres

Hizmetler
  Hizmetleri Genişlet
  Hizmetleri Kısalt
  Hastalıklar
   Hastalıkları Genişlet
   Hastalıkları Kısalt
   Sigortalar
    Sigortaları Genişlet
    Sigortaları Kısalt
    Kabul Edilen Yaş Grubu

    Konum

    Dyt. Begüm Büyükmesçi

    Merhaba ben Dyt. Begüm Büyükmesçi. Selçuk Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik bölümünden, yüksek onur belgesi alarak 2020 yılında mezun oldum. Selçuk Üniversitesi Tıp Fakültesi başta olmak üzere Konya Meram Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Meram Toplum Sağlığı Merkezi ve Selçuklu Toplum Sağlığı Merkezinde hastalıklarda beslenme stajımı, Selçuk Üniversitesi Glutensiz Mutfakta toplu beslenme stajımı tamamladım. Lisans tezimi ''Yetişkin Çölyak Hastaları için Glutensiz Diyete Uyum Ölçeği Geliştirilmesi ve Uygulanması'' olarak çölyak hastaları üzerinde çalışarak tamamladım. Ankara'da gerçekleşen Natural Nutrition, Healthy Life & Sport konulu 5. Uluslararası Avrasya Kongresine katılıdım ve İlk 1000 Günde Anne Çocuk Beslenmesi ve Sağlığı Kursunda eğitim aldım. Şuan Diyetisyen Begüm Büyükmesçi olarak kendi ofisimde Beslenme ve Diyet alanında hizmet vermekteyim.

    Sağlık Rehberi

    Dyt. Begüm Büyükmesçi, henüz hiç paylaşım yapmamış..

    Galeri

    Dyt. Begüm Büyükmesçi

    Dyt. Begüm Büyükmesçi, henüz hiç galeri paylaşmamış..

    Yorumlar

    Dyt. Begüm Büyükmesçi için bir yorum yazın

     Yorum Gönder ( İsminiz Gizli Kalacaktır )

     capt

     Ücretsiz Randevu Al

     * Sitemiz üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene / danışmanlık ücret bilgisi için doktorunuza/uzmanınıza başvurunuz.

     Adres

     Aşkan Mahallesi Elbasan Sokak No:28/1 Meram, Meram, Konya