Yükleniyor

Psk. Asya Mirza

0.0
Yorum Sayısı0
Sağlık Rehberi0

Psk. Asya Mirza, Psikoloji alanında hizmet vermektedir. Psk. Asya Mirza kimdir? Hangi Hastanede, iletişim bilgileri ve hakkındaki yorumları okuyabilirsiniz. Psk. Asya Mirza için randevu alabilirsiniz.

Adresler ve Hizmetler

 • Ankara Emin Terapi Merkezi
Açık Adres

Hizmetler
  Hizmetleri Genişlet
  Hizmetleri Kısalt
  Hastalıklar
   Hastalıkları Genişlet
   Hastalıkları Kısalt
   Sigortalar
    Sigortaları Genişlet
    Sigortaları Kısalt
    Kabul Edilen Yaş Grubu

    Konum

    Psk. Asya Mirza

    Başkent Üniversitesi Psikoloji bölümünden mezun olan Asya Mirza, lisans eğitimi süresince stajını Çapa Tıp Fakültesi ve Emin Terapi Merkezinde gerçekleştirmiş ve bu esnada hem nöropsikolojik değerlendirme alanında deneyim kazanmış hem de farklı birçok alanda klinik vaka gözlemleme şansı elde etmiştir. Yaptığı stajlar ve aldığı eğitimler sayesinde duygu durum bozuklukları, kaygı bozuklukları, intihar, yeme bozuklukları, kişilik bozuklukları, travma ve cinsel işlev bozuklukları başta olmak üzere farklı hastalıkların tedavi sürecine ilişkin teorik bilgiler ile pratik uygulamaları birleştirmiştir. Mesleki bilgi ve becerilerine katkıda bulunmak amacıyla ‘Bilişsel Davranışçı Terapi’, ‘Kısa Süreli Çözüm Odaklı Terapi’, ‘Çocuk Resimlerinin Analizi ve Çocuk Çizim Testleri’, ‘Duygu Odaklı Terapi’, Cinsel Terapi’ ve ‘Moxo Dikkat Testi’ eğitimlerini tamamlamıştır. Şu anda hala cinsel terapi eğitimine devam etmektedir. Akademik çalışmaları ve güncel gelişmeleri yakından takip eden Asya Mirza, kişinin biricikliğini ve mesleki etik ilkeleri göz önünde bulundurarak eşitlikçi ve ayrım yapmayan bir bakış açısıyla psikoterapi sürecini sürdürür. Aktif olarak Emin Terapi Merkezinde ergen ve erişkin danışanlarla çalışmaktadır. Ek olarak, çift terapisi de vermektedir. Mesleki Eğitimler-Sertifikalar: Bilişsel Davranışçı Terapi Eğitimi Kısa Süreli Çözüm Odaklı Terapi Eğitimi Moxo Dikkat Testi Uygulayıcı Eğitimi Cinsel Terapi Eğitimi Çocuk Resimleri Analizi ve Çocuk Çizim Testleri Eğitimi Ankara Gelişim Tarama Envanteri Minnesota Multiphasic Personality Inventory (MMPI) Uygulayıcısı Porteus Labirentleri ve Burdon Dikkat Testi Uygulayıcı Eğitimi BECK Envanterleri Eğitimi

    Sağlık Rehberi

    Psk. Asya Mirza, henüz hiç paylaşım yapmamış..

    Galeri

    Psk. Asya Mirza

    Psk. Asya Mirza, henüz hiç galeri paylaşmamış..

    Yorumlar

    Psk. Asya Mirza için bir yorum yazın

     Yorum Gönder ( İsminiz Gizli Kalacaktır )

     capt

     Ücretsiz Randevu Al

     * Sitemiz üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene / danışmanlık ücret bilgisi için doktorunuza/uzmanınıza başvurunuz.

     Adres

     Öveçler Mahallesi Çetin Emeç Bulvarı No:3/2, Çankaya