Yükleniyor

Op. Dr. Alperen Akpınar

0.0
Yorum Sayısı0
Sağlık Rehberi0

Op. Dr. Alperen Akpınar, Kulak Burun & Boğaz alanında hizmet vermektedir. Op. Dr. Alperen Akpınar kimdir? Hangi Hastanede, iletişim bilgileri ve hakkındaki yorumları okuyabilirsiniz. Op. Dr. Alperen Akpınar için randevu alabilirsiniz.

Op. Dr. Alperen Akpınar

İsim Soyisim: Yücel Alperen Akpınar Doğum yılı: 1990 Doğum yeri: İstanbul/Sarıyer İlkokul eğitimi: Özel Yüzyıl Işıl İlköğretim İlkokulu Lise eğitimi: Nişantaşı Anadolu Lisesi/EHSB Üniversite eğitimi: İstanbul Tıp (Çapa) Fakültesi Uzmanlık eğitimi: Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi-KBB-BBC Kliniği Geçmişte çalıştığı kurumlar: -2012-2015 yılları arasında CGM/Groupama Sigorta provizyon hekimi -2015 yılında Mardin Kızıltepe Devlet Hastanesi Mesleki ilgi alanları: Op. Dr. Alperen Akpınar 6 yıldır rinoplasti (burun estetiği) ve fasyal plastik cerrahi (yüz estetiği) üzerine yüzlerce ameliyatta bulunmuş, gerçekleştirmiştir. Farklı kongre, kurs ve kaynaklardan bu konularda deneyimlerini geliştirmek, bilgilerini taze tutabilmek için uzun yıllardır faydalanmakta olup devam eden çalışmaları bulunmaktadır. Hobiler: Basketbol oyuncusu Tüplü dalgıç

Sağlık Rehberi

Op. Dr. Alperen Akpınar, henüz hiç paylaşım yapmamış..

Galeri

Op. Dr. Alperen Akpınar

Op. Dr. Alperen Akpınar, henüz hiç galeri paylaşmamış..

Yorumlar

Op. Dr. Alperen Akpınar için bir yorum yazın

  Yorum Gönder ( İsminiz Gizli Kalacaktır )

  capt

  Ücretsiz Randevu Al

  * Sitemiz üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene / danışmanlık ücret bilgisi için doktorunuza/uzmanınıza başvurunuz.

  doktor uzman

  Henüz Bir Randevu Takvimi Oluşturulmamış.