Yükleniyor
7m Hastanesi

7m Hastanesi

Hastane

Tümünü Gör
Gizle

Kavaklı Mahallesi Samsun Caddesi No: 5 Akçaabat / TRABZON 61300

Kuruma Kayıtlı 27 Doktor Var

Evde Sağlık Hizmetlerimiz

Hastane Doktorları/Uzmanları

7m Hastanesi

Özel 7M Hastanesi, 7 iklim 7 bölgede mutluluk hedefiyle çıkmış olduğu bu yolda geleceğin sağlık standartlarının oluşturulmasına katkı sağlamak, deneyimli, alanında uzman kadrosu, hasta memnuniyeti odaklı ve fark yaratan hizmet anlayışı ile sağlık sektörüne yön veren kuruluşlar arasında yer almak vizyonuyla 2020 yılında hizmet vermeye başlamıştır.

Kolay ulaşılabilir bir sağlık merkezi olan Özel 7M Hastanesi, teknolojinin son imkânlarının kullanıldığı, uzman hekimlerin tecrübelerinden faydalanıldığı ve hasta memnuniyetini en üst seviyede tutarak kaliteli sağlık hizmeti için çalışan sağlık personelleri ile 12000 metre kapalı alan üzerine kurulmuş, 3 ameliyathane, 10 erişkin yoğun bakım ünitesi, 17 yeni doğan yoğun bakım ünitesi, tüp bebek merkezi ve toplam 75 yataklı olup 6’sı süit oda olmak üzere tek kişilik odalarda her hastaya özel bakım hizmeti verebilen, 7/24 açık acil servisi, 2 büyük ücretsiz otoparkı ile Trabzon’un en büyük ilçesi olan Akçaabat’ta sağlık hizmeti sunmaktadır.

 Kalite Hedeflerimiz

 1. Herkese eşit ve bütüncül yaklaşımla yüksek kalitede sağlık hizmeti sunmak.
 2. Sağlık sektöründe istihdam yaratmak.
 3. Uluslararası standartlarda sağlık hizmeti vermek.
 4. Gerek Türkiye gerekse yurtdışında sağlık sektöründe lider konumda olacak hastaneler zinciri oluşturmak.
 5. Hizmet verdiğimiz tüm insanlara hastalıkta ve sağlıkta yüksek yaşam kalitesi sağlamak.
 6. Sevgi ve saygının öncelikli ilke olarak benimsendiği, çalışan personellerimiz ile birlikte hasta ve yakınlarının memnuniyetlerinin en üst seviyede tutulduğu bir çalışma ortamı yaratmak

MİSYONUMUZ

Akademik anlamdaki tecrübemizi, dinamik yaklaşımımız, etik ilkelerimiz, alanında uzman ekibimiz ve son teknoloji alt yapımız ile birleştirerek dünya standartlarında, güvenilir, sürdürülebilir eşit ve hakkaniyetli bir sağlık hizmeti sunmak  koruyucu ve iyileştirici sağlık hizmetlerini ileri düzeyde, yaygın ve bütünleşik bir yapı içinde, uygun ekonomik koşullarda topluma sunmak misyonumuzdur.

Toplumun her kesiminden hastaya yüksek kalitede sağlık hizmeti sunmak, sağlık sektöründe iş imkânı yaratarak ülkemize hizmet etmek, personelimizin sürekli gelişmesini ve güven içinde mutlu çalışmasını sağlamak amacımızdır.

VİZYONUMUZ

Uluslararası platformda tanınan, dünya standartlarında, çağdaş yenilikleri takip eden ve yeniliklere öncülük eden, uluslararası alanda tıbbın ulaştığı en üst düzeydeki uygulamaları takip ederek gelişimine katkıda bulunan aynı zamanda diğer sağlık kuruluşları tarafından örnek alınan sağlık kurumu olmak  vizyonumuzdur.

Yurt içinde ve yurt dışında tüm hastalarımıza en yüksek kalitede eşit bakım hizmeti veren, hastalarımızın kendilerini güven içinde hissettikleri ve tüm beklentilerinin karşılandığı sağlık kurumları zinciri oluşturmak hedefimizdir.

 

DEĞERLERİMİZ

 • Bilimsel ve araştırmacı yönümüz ile yeniliklere açık olmak,
 • Herkese eşit ve hakkaniyetli yaklaşmak
 • Sosyal ve bilimsel anlamda fark yaratmak
 • İleri teknolojik uygulamaların kullanılmasını sağlayarak tanı ve tedavilerde öncü uygulamalarda bulunmayı hedeflemek
 • Tıbbi etik ve güvenilir olmak
 • Şeffaf ve samimi olmak
 • Çalışanlarının memnuniyetini sağlayarak hizmet kalitesini ve verimliliği sürekli      arttırmak
 • Hasta hakları ve kişisel verilerin gizliliğini korumak
 • Ekip çalışması gücüne inanmak
 • Hasta/hasta yakını önceliğine önem vermek ve güler yüzlü hizmet anlayışı ile hizmet etmek

Hastane Galerisi

doktor uzman

Hastane Henüz Bir Galeri Oluşturmamış..

Doktor & Uzman Paylaşımları

Mesai Saatleri

doktor uzman

Hastane Henüz Mesai Saatlerini Oluşturmamış..

7m Hastanesi Randevu Al

* Sitemiz üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene / danışmanlık ücret bilgisi için doktorunuza/uzmanınıza başvurunuz.

Bölüm Seçiniz
Adres

Kavaklı Mahallesi Samsun Caddesi No: 5 Akçaabat / TRABZON 61300

Doktor Seçiniz