Yükleniyor

Uzm. Kl. Psk. Zinet Tunç

0.0
Yorum Sayısı0
Sağlık Rehberi0

Uzm. Kl. Psk. Zinet Tunç, Psikoloji alanında hizmet vermektedir. Uzm. Kl. Psk. Zinet Tunç kimdir? Hangi Hastanede, iletişim bilgileri ve hakkındaki yorumları okuyabilirsiniz. Uzm. Kl. Psk. Zinet Tunç için randevu alabilirsiniz.

Adresler ve Hizmetler

 • Canlı Danışmanlık
Açık Adres

Hizmetler
  Hizmetleri Genişlet
  Hizmetleri Kısalt
  Hastalıklar
   Hastalıkları Genişlet
   Hastalıkları Kısalt
   Sigortalar
    Sigortaları Genişlet
    Sigortaları Kısalt
    Kabul Edilen Yaş Grubu

    Konum

    Uzm. Kl. Psk. Zinet Tunç

    2011 Haliç Üniversitesi Psikoloji ,2016 yılında ise klinik psikolojiden Mezunun oldum. Mezun olduktan sonra Sosyal politikalar Bakanlığına Bağlı, kadın yaşam Merkezinde dezavantajlı kadınlarla çalıştım, daha sonrasında 2012 /14 yıllarında Van’da deprem Nedeni ile oluşturulan Van Travma Sonrası Aile Danışma Merkezinde psikolojik Travmaya Maruz kalan kişilerle çalışma fırsatı buldum. Pek çok farklı psikolojik travma yaşamış bireylerle çalıştım bunlar; Deprem korkusu, cinsel taciz, tecavüz, Çocukluk Travmaları, varoluşsal sıkıntılar, kişilik bozuklukları, Zor ailede yetişmiş kişilerde yaşanan travmalarla çalıştım. Daha sonrasında ise Mersin’de özel bir psikolojik Danışmanlık Merkezinde çalışmaya başladım, halen bir kurumda çalışmaya devam etmekteyim. Çalışma alanlarım, Psikolojik travma, çocukluk çağı travmaları ve yetişkinliğe yansımaları yoğun çalışma konularım arasında buna bağlı olarak Panik atak Depresyon Kaygı bozuklukları Çift terapisi Aile danışmanlığı İlişki problemleri Yas gibi alanlarla çalışmaktayım Aldığım eğitimler; EMDR,(Göz hareketleri ile duyarsızlaştırma yeniden işleme) BDT( Bilişsel Davranışçı terapi) Psikodrama bireysel ve grup terapsi Şema Terapi ( erken çocukluk dönemlerinde oluşan olumsuz kalıp yargıların şimdi ki yaşamımıza etkileri ile çalışılan bir terapi yöntemi Çalışmalarımda, EMDR, BDT, Şema terapi ve Psikodrama, Teknikleri ile çalışıyorum.

    Sağlık Rehberi

    Uzm. Kl. Psk. Zinet Tunç, henüz hiç paylaşım yapmamış..

    Galeri

    Uzm. Kl. Psk. Zinet Tunç

    Uzm. Kl. Psk. Zinet Tunç, henüz hiç galeri paylaşmamış..

    Yorumlar

    Uzm. Kl. Psk. Zinet Tunç için bir yorum yazın

     Yorum Gönder ( İsminiz Gizli Kalacaktır )

     capt

     Ücretsiz Randevu Al

     * Sitemiz üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene / danışmanlık ücret bilgisi için doktorunuza/uzmanınıza başvurunuz.

     Adres

     İnönü bul.limonluk mah.harman apt.A blok kat4/8 Yenişehir, Yenişehir, Mersin