Yükleniyor

Uzm. Kl. Psk. Zeynep Kahveci

0.0
Yorum Sayısı0
Sağlık Rehberi0

Uzm. Kl. Psk. Zeynep Kahveci, Psikoloji alanında hizmet vermektedir. Uzm. Kl. Psk. Zeynep Kahveci kimdir? Hangi Hastanede, iletişim bilgileri ve hakkındaki yorumları okuyabilirsiniz. Uzm. Kl. Psk. Zeynep Kahveci için randevu alabilirsiniz.

Adresler ve Hizmetler

  Açık Adres

  Hizmetler
   Hastalıklar
    Sigortalar
     Kabul Edilen Yaş Grubu

     Konum

     Sağlık Rehberi

     Uzm. Kl. Psk. Zeynep Kahveci, henüz hiç paylaşım yapmamış..

     Galeri

     Uzm. Kl. Psk. Zeynep Kahveci

     Uzm. Kl. Psk. Zeynep Kahveci, henüz hiç galeri paylaşmamış..

     Yorumlar

     Uzm. Kl. Psk. Zeynep Kahveci için bir yorum yazın

      Yorum Gönder ( İsminiz Gizli Kalacaktır )

      capt

       Uzm. Kl. Psk. Zeynep Kahveci Bilgiler

       Uzman Klinik Psikolog Zeynep Kahveci İstanbul Bilim Üniversitesi Psikoloji lisans bölümünü 2017 tamamladıktan sonra Üsküdar Üniversitesi Klinik Psikoloji tezli bölümünü 2019 da bitirmiştir. Lisans ve lisansüstü öğrenim yıllarında İstanbul Çapa Tıp Fakültesi Nöroloji , Fransız Lape Hastanesinde Klinik stajı, Hümanite Psikiyatri Kliniğinde klinik stajı, NP İstanbul Beyin Hastanesi klinik stajı ve İstanbul Çapa Tıp fakültesi -Konsültasyon ve Liyezon psikiyatrisi stajını tamamlamıştır. Türkiye’nin Bağımlılık Risk Profili ve Ruh Sağlığı Haritası projesinde yer almıştır. Lisans tezini Ergenlerde Sosyal Medya Kullanım Sıklığının Kişilik Özelliklerine göre incelenmesi üzerine yapmıştır.Yüksek lisans tezini ise Aleksitimi, Kişisel İyi oluş ve Sigara Bağımlılığı üzerine yapmıştır. Dr. Alp Karaosmanoğlu ndan Şema Terapi eğitimi almıştır. Şema Terapi ve Bilişsel Davranışçı Terapi kullandığı yöntemler arasındadır.

       İhtisaslar

       • Psikoloji

       Ücretsiz Randevu Al

       * Sitemiz üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene / danışmanlık ücret bilgisi için doktorunuza/uzmanınıza başvurunuz.

       doktor uzman

       Henüz Bir Randevu Takvimi Oluşturulmamış.